# Ložiska a hřídelové součásti | Kuličková, válečková, lineární | PLS

> Ložiska a hřídelové součásti z Číny. Ročně se vyveze 806,000 tun. Kuličková, kuželíková, soudečková a jehlová ložiska od $0.10/ks. Kvalita ověřená na CMM.

https://www.sinbo-machining.com/cs/sourcing/bearings-shafts/

---

## Na této stránce

- Specifikace nákupu v kostce
- Proč nakupovat ložiska a hřídele z Číny
  - Produkční dominance
  - Cenová výhoda
  - Růst kvality
- Výrobní klastry ložisek v Číně
- Sortiment: ložiska a hřídelové součásti
  - Hřídelové součásti a příslušenství
- Kvalitativní standardy: třídy přesnosti a ložisková ocel
  - ⚠ Ložisková ocel: GCr15 = 52100 = SUJ2 = 100Cr6
- Problém padělaných ložisek — a jak se mu vyhnout
  - Vizuální kontrola
  - Zkouška hmotnosti a zvuku
  - Ověření tvrdosti a materiálu
  - Ověření proti padělkům
- Logistika: kódy HS, balení a přeprava
  - 📦 Požadavky na balení
- Cla a obchodní překážky
- Proč nakupovat ložiska přes PLS Precision
  - 🔍 Ověření přesnosti na CMM
  - 🔧 Zakázkové obrábění hřídelí
  - 📈 Testování povrchu a materiálu
  - 🏆 Systém kvality IATF 16949
  - Co zajišťujeme
- Časté dotazy
- Vyžádat nabídku na ložiska a hřídelové součásti

# Ložiska a hřídelové součásti z Číny
Čína vyrábí 40 % světových ložisek — více než 337 miliard kusů ročně — přesto je průměrná exportní cena jen $0.53/kg, zlomek cen SKF nebo NSK. PLS Precision zajišťuje ložiska a zakázkové hřídelové součásti z předních čínských výrobních klastrů, s přesností ověřenou na CMM a systémy kvality IATF 16949.
## Specifikace nákupu v kostce

|  Položka |  Hodnota
|  Sortiment |  Kuličková ložiska; Kuželíková ložiska; Soudečková ložiska; Jehlová ložiska
|  Typické aplikace |  Motory, spotřebiče, obecné strojírenství; Automobilové náboje kol, těžká technika; Těžba, ocelárny, papírny
|  Cenové rozpětí FOB |  $0.10 – $350
|  Typická dodací lhůta |  4-8 týdnů
|  Hlavní dodavatelské regiony |  Wafangdian; Luoyang; delta Jang-c'-ťiang; východní Zhejiang; Liaocheng

## Proč nakupovat ložiska a hřídele z Číny
Globální trh s ložisky měl v roce 2024 hodnotu $132.55 miliardy a do roku 2034 má dosáhnout $329.4 miliardy při růstu 9.53% CAGR (Precedence Research). Asie a Tichomoří drží 41% podíl na trhu ($54.35 miliardy), přičemž jen Čína představuje přibližně 31 % světové spotřeby ložisek.
### Produkční dominance
Čínský průmysl ložisek vygeneroval v roce 2024 tržby RMB 231.5 miliardy ($32B), přičemž vyrobil 337 miliard kusů (+17.3 % meziročně). Exportní objem dosáhl v roce 2024 806,239 tun, přičemž leden–květen 2025 je již meziročně +10.1 % (China Bearing Industry Association).
### Cenová výhoda
Průměrný čínský export ložisek činí $0.53/kg — oproti dovozním cenám $2.12/kg (4× více). Kuličkové ložisko 6205 stojí u čínských značek $0.50-2.00 oproti $5-15 u SKF/NSK — cenový rozdíl 3-10× u standardních tříd.
### Růst kvality
Kvalita čínské ložiskové oceli (GCr15/52100) se dramaticky zlepšila. Domácí špičková ložiska nyní dosahují třídy přesnosti P4 (ABEC 7) a konkurují NSK a JTEKT v automobilových a větrných aplikacích. Osm světových gigantů (SKF, Schaeffler, NSK, JTEKT, NTN, NMB, NACHI, TIMKEN) stále kontroluje 60-70 % trhu s high-end ložisky. Pro standardní a střední aplikace — obecné strojírenství, automobilový aftermarket, zemědělská technika — však čínská ložiska nabízejí nepřekonatelnou hodnotu.
## Výrobní klastry ložisek v Číně
Čínský průmysl ložisek se soustředí do pěti hlavních průmyslových klastrů, každý s odlišnou specializací:
|  Klastr |  Lokace |  Specializace |  Klíčoví hráči
|  Wafangdian |  Dalian, Liaoning |  Velká/extra velká ložiska, větrná energie, železnice, těžba |  ZWZ Group (založeno 1938, nejstarší v Číně)
|  Luoyang |  Henan |  Střední/velká přesná ložiska, hlavní hřídele větrných turbín, automobily |  LYC Bearing (světový lídr ve větrné energetice)
|  Delta Jang-c'-ťiang |  Jiangsu (Wuxi/Changzhou) |  Malá/střední ložiska, velké objemy |  Několik OEM dodavatelů
|  Východní Zhejiang |  Zhejiang (Ningbo/Cixi) |  Miniaturní/mikro ložiska, automobilová ložiska |  C&U Group (#1 domácí podíl ~10.4 %)
|  Liaocheng |  Shandong (Linqu) |  Klece ložisek, ocelové kuličky, univerzální použití |  Specialisté na klece a komponenty
Top 6 čínských výrobců ložisek podle tržeb: C&U Group (kapacita 20B+ kusů/rok), Wanxiang Qianchao (#2, ~4 % podíl), ZWZ, LYC, HRB (Harbin) a TMB (Tianma). Společně dominují domácím dodavatelským řetězcům automobilů, průmyslu a větrné energie.
## Sortiment: ložiska a hřídelové součásti
Čína vyrábí všechny hlavní typy ložisek, od miniaturních kuličkových ložisek za $0.10 po velká soudečková ložiska za $350. Níže je typický sortiment s reálnými cenami FOB z Made-in-China.com (2025-2026):
|  Typ ložiska |  Typické aplikace |  Cena FOB (USD)
|  Kuličkové ložisko |  Motory, spotřebiče, obecné strojírenství |  $0.10 – $15/ks (6203: $0.10-0.70; 6214: $2.70-2.80)
|  Kuželíkové ložisko |  Automobilové náboje kol, těžká technika |  $0.10 – $86/ks (30321: $73.80-86.20)
|  Soudečkové ložisko |  Těžba, ocelárny, papírny |  $1 – $350/ks
|  Jehlové ložisko |  Převodovky, kompaktní prostory |  $0.50 – $10/ks
|  Kuličkové ložisko s kosým stykem |  Vřetena obráběcích strojů, vysoké otáčky |  $1 – $12/ks
|  Lineární ložisko |  CNC stroje, automatizační zařízení |  $8 – $34/ks
|  Ložisková jednotka (mounted) |  Dopravníky, zemědělská technika |  $0.74 – $8.50/ks
|  Ložisko náboje kola |  Automobily |  $1 – $10/ks

### Hřídelové součásti a příslušenství
Přesné hřídele a vřetena Adaptéry a pouzdra ložisek Ložiskové skříně a ložiskové jednotky Přírubové desky a rozpěrky Ložiska pro podporu kuličkových šroubů Stupňovité hřídele a hřídele s osazením Hřídelové kroužky a pojistné matice Zakázková nestandardní ložiska
## Kvalitativní standardy: třídy přesnosti a ložisková ocel
Kvalitu ložiska určují dva faktory: třída přesnosti (rozměrová tolerance) a kvalita materiálu (čistota oceli). Porozumění oběma je zásadní pro nákup správné třídy za správnou cenu.
|  Čína (GB/T 307) |  ISO |  ABEC |  Aplikace
|  Třída 0 (Normal) |  P0 |  ABEC 1 |  Obecné motory, převodovky — nejběžnější, nejnižší cena
|  Třída 6 |  P6 |  ABEC 3 |  Průmyslové stroje, čerpadla, kompresory
|  Třída 5 |  P5 |  ABEC 5 |  Vřetena obráběcích strojů, vysokootáčkové motory
|  Třída 4 |  P4 |  ABEC 7 |  Přesné obráběcí stroje, vysokootáčková vřetena
|  Třída 2 |  P2 |  ABEC 9 |  Letectví, přesné přístroje

### ⚠ Ložisková ocel: GCr15 = 52100 = SUJ2 = 100Cr6
Všechna čtyři označení označují stejnou vysokouhlíkovou chromovou ložiskovou ocel: C 0.95-1.05%, Cr 1.40-1.65%. Po kalení dosahuje tvrdosti HRC 58-62 s vynikající odolností proti kontaktní únavě. Tuto ocel upravuje čínská norma GB/T 18254. Klíčovým rozdílem mezi levnými a kvalitními ložisky je čistota oceli — konkrétně obsah nekovových vměstků. Prémiová ložisková ocel používá vakuové odplynění nebo elektrostruskové přetavování k minimalizaci vměstků, což přímo prodlužuje únavovou životnost.
## Problém padělaných ložisek — a jak se mu vyhnout
Padělaná ložiska patří k nejnebezpečnějším problémům průmyslového nákupu. Falešná ložiska používají podřadnou ocel, vynechávají tepelné zpracování a mohou katastrofálně selhat — způsobují odstávky zařízení, výrobní ztráty nebo bezpečnostní incidenty. SKF, NSK a TIMKEN spustily aplikace a programy proti padělkům. 1
### Vizuální kontrola
Originální ložiska mají ostré, hluboce vyryté ocelové značky. Padělky mají mělké, rozmazané nebo laserem tištěné značení. Kvalita tisku obalu je také vodítkem — falešné výrobky používají loga s nízkým rozlišením a pravopisné chyby. 2
### Zkouška hmotnosti a zvuku
Padělaná ložiska jsou lehčí (méně oceli, tenčí kroužky). Otáčejte ložiskem rukou — originální ložiska se otáčejí hladce a tiše; padělky vydávají brusný zvuk nebo vibrace kvůli špatnému dokončení oběžné dráhy. 3
### Ověření tvrdosti a materiálu
Originální ložiskové kroužky mají HRC 58-62. Padělky z běžné uhlíkové oceli mohou mít jen HRC 40-45. Jednoduchý přenosný měřidlo tvrdosti to odhalí přímo na místě. 4
### Ověření proti padělkům
Hlavní značky nyní nabízejí ověřovací aplikace: WBA Bearing Authenticator, NSK Verify, SKF Authenticity Checker. PLS nakupuje pouze u ověřených továren nebo autorizovaných distributorů a ke každé objednávce poskytuje kompletní dokumentaci dohledatelnosti.
## Logistika: kódy HS, balení a přeprava
Ložiska spadají pod kód HS 8482, s podkódy pro každý typ ložiska. Správné balení je kritické — ložiska jsou přesné komponenty náchylné ke korozi, nárazům a magnetické kontaminaci.
|  Kód HS |  Popis |  Exportní vratka daně
|  8482.10 |  Kuličková ložiska |  13%
|  8482.20 |  Kuželíková ložiska |  13%
|  8482.30 |  Soudečková ložiska |  13%
|  8482.40 |  Jehlová ložiska |  13%
|  8482.50 |  Ostatní válečková ložiska |  13%
|  8482.80 |  Ostatní ložiska a kombinovaná ložiska |  15%

### 📦 Požadavky na balení
- Proti korozi: balení do VCI papíru nebo nátěr antikorozním olejem u každého ložiska
- Vnitřní balení: individuální PE sáček; přesná ložiska (P4+) vyžadují vakuové zatavení
- Vnější balení: kartony na dřevěných paletách; velká ložiska v dřevěných bednách (fumigace ISPM 15)
- Označení: číslo ložiska, množství, čistá/brutto hmotnost, kód HS, země původu
- Speciální: ložiska P4+ potřebují balení odolné proti nárazům a magnetickému působení

## Cla a obchodní překážky
Cla na ložiska se výrazně liší podle trhu. USA mají vrstvená cla, která kombinovanou sazbu posouvají na ~40 %+, zatímco ASEAN těží z téměř nulových cel v rámci RCEP.
|  Trh |  Kombinované clo |  Podrobnosti
|  Spojené státy |  ~39–43 % |  MFN 4-8 % + Sekce 301 (+25 %) + Sekce 122 (+10 %). Kombinované sazby činí americký trh náročným, ale stále životaschopným pro speciální/přesná ložiska.
|  Evropská unie |  ~4–10 % |  Standardní cla MFN; od roku 2026 může na uhlíkově náročnou ložiskovou ocel platit uhlíková daň CBAM. Žádné antidumpingové clo na obecná ložiska.
|  EAEU (Rusko) |  31.3–41.5% antidumping |  Antidumpingové clo na čínská železniční kuželíková ložiska (od roku 2018, zachováno po přezkumu 2023). V červenci 2026 zahájen nový přezkum pro všechna valivá ložiska (HS 8482.10).
|  ASEAN (RCEP) |  0% |  Většina kategorií ložisek má nulové clo podle FTA ASEAN-Čína a RCEP. Klíčový růstový trh.
|  Indie |  ~7.5–10% + GST |  Standardní dovozní clo; rostoucí průmyslová poptávka z automobilového průmyslu a expanze výroby.

## Proč nakupovat ložiska přes PLS Precision
PLS Precision je dceřiná společnost pro mezinárodní obchod skupiny Sinbo Precision Manufacturing Group — CNC továrny o rozloze 34,000 m² v Dongguanu s 518 stroji a 632 zaměstnanci. Náš nákup ložisek a hřídelí jde nad rámec obchodování:
### 🔍 Ověření přesnosti na CMM
Náš CMM (Coordinate Measuring Machine) se softwarem pro měření ložisek ověřuje vnitřní/vnější průměr, kruhovitost, válcovitost a geometrii oběžné dráhy s přesností na mikrony. Třídu přesnosti potvrzujeme před každou zásilkou.
### 🔧 Zakázkové obrábění hřídelí
Adaptéry ložisek, kuželová pouzdra, ložiskové skříně, stupňovité hřídele, přírubové desky, podpory kuličkových šroubů — vše obráběné ve vlastní CNC dílně. Jeden dodavatel pro ložiska A hřídele, na které se montují.
### 📈 Testování povrchu a materiálu
Měření drsnosti povrchu (Ra 0.4-0.8 μm pro ložiskové plochy), zkouška tvrdosti (ověření HRC) a spektrometrická analýza pro potvrzení třídy oceli. Každá šarže dokumentována.
### 🏆 Systém kvality IATF 16949
Řízení kvality na automobilové úrovni aplikované na nákup ložisek. Procesní kontrola SPC, dokumentace PPAP k dispozici, plná dohledatelnost od ocelárny po zásilku.
### Co zajišťujeme
Kuličková ložiska Kuželíková ložiska Soudečková ložiska Ložiska s kosým stykem Lineární ložiska a vedení Ložiskové jednotky a skříně Zakázkové hřídele a adaptéry Nestandardní ložiska
## Časté dotazy

#### Jaké je MOQ u objednávky ložisek z Číny?
Standardní katalogová ložiska (6205, 6206 atd.) lze objednat v množství již od 100-500 kusů. U zakázkových nebo nestandardních ložisek je MOQ obvykle 500-2,000 kusů podle velikosti a třídy přesnosti. Objednávky konsolidujeme napříč více typy ložisek, abychom efektivně naplnili kontejnery — smíšený 20ft kontejner pojme 10-15 tun různých ložisek.

#### Jak si čínská ložiska stojí proti SKF, NSK nebo TIMKEN?
U standardní přesnosti P0/P6 (obecné průmyslové aplikace) nabízejí čínská ložiska od předních výrobců (C&U, ZWZ, LYC) srovnatelný výkon za 1/3 až 1/10 ceny mezinárodních značek. U vysokopřesných aplikací P4/P2 (vřetena obráběcích strojů, letectví) stále vedou mezinárodní značky v konzistenci a únavové životnosti. Mezera se zužuje — čínská kuličková ložiska s kosým stykem P4 nyní zásobují domácí OEM výrobce obráběcích strojů a konkurují cenou na 1/5 ekvivalentů NSK.

#### Jak mohu ověřit, že ložiska jsou originální a ne padělaná?
Použijte vícevrstvý přístup: (1) Zkontrolujte kvalitu balení — originální ložiska mají ostrý tisk a správné antikorozní balení. (2) Ověřte značení — autentické značky jsou hluboce vyryté, ne povrchově tištěné. (3) Zkouška otáčením — originální ložiska se otáčejí hladce a tiše. (4) Kontrola hmotnosti — padělky jsou často lehčí kvůli menšímu množství materiálu. (5) Použijte ověřovací aplikace značek (WBA Bearing Authenticator, NSK Verify, SKF Authenticity). (6) Kontrola reálnosti ceny — pokud je cena hluboko pod trhem, téměř jistě jde o padělek.

#### Jakou třídu ložiskové oceli mám specifikovat?
Globálním standardem pro ložiskovou ocel je GCr15 (Čína) / 52100 (ASTM) / SUJ2 (JIS) / 100Cr6 (DIN) — všechny jsou ekvivalentní vysokouhlíkové chromové oceli s C 0.95-1.05% a Cr 1.40-1.65%. Po kalení dosahuje HRC 58-62. U kritických aplikací specifikujte vakuově odplyněnou (VD) nebo elektrostruskově přetavenou (ESR) ocel k minimalizaci nekovových vměstků, což přímo prodlužuje únavovou životnost. Vždy vyžádejte atest materiálu s analýzou chemického složení.

#### Jakou třídu přesnosti potřebuji pro svou aplikaci?
P0 (ABEC 1) stačí pro obecné průmyslové aplikace (motory, čerpadla, převodovky) — je to nejběžnější a nejlevnější třída. P6 (ABEC 3) je pro stroje vyžadující lepší kontrolu vibrací. P5 (ABEC 5) je pro vřetena obráběcích strojů a vysokootáčkové motory. P4 (ABEC 7) je pro přesná CNC vřetena a vysokorychlostní aplikace. Pomůžeme vybrat správnou třídu přesnosti podle vašich požadavků — předimenzovaná přesnost zbytečně prodražuje.

#### Dokážete obrobit zakázkové hřídele a ložiskové skříně?
Ano — to je jeden z našich hlavních diferenciátorů. Vlastní CNC továrna Sinbo obrábí přesné hřídele, adaptéry ložisek, kuželová pouzdra, skříně ložiskových jednotek, přírubové desky a ložiska pro podporu kuličkových šroubů. Na ložiskových plochách dosahujeme drsnosti Ra 0.4-0.8 μm a ověřujeme kruhovitost/válcovitost na CMM. Kombinace nákupu ložisek s obráběním zakázkových hřídelí u jednoho dodavatele eliminuje problémy s lícováním a snižuje celkové náklady na pořízení.

#### Jak řešíte antidumpingová cla na čínská ložiska?
Expozice antidumpingovým opatřením se liší podle trhu. EAEU (Rusko) uplatňuje 31.3-41.5% antidumpingové clo na čínská železniční kuželíková ložiska, přičemž v červenci 2026 byl zahájen nový přezkum pokrývající všechna valivá ložiska. USA uplatňují ~39-43% kombinovaná cla (MFN + Sekce 301 + Sekce 122). ASEAN a většina rozvojových trhů udržuje nulová nebo nízká cla. Pomáháme strukturovat objednávky se správnou klasifikací HS a dokumentací, abychom expozici minimalizovali v rámci plné zákonné shody.

#### Jaká je dodací lhůta u objednávek ložisek z Číny?
U standardních katalogových ložisek skladem: 1-2 týdny výroby/balení + 3-6 týdnů přepravy = celkem 4-8 týdnů. U zakázkových nebo nestandardních ložisek: 3-4 týdny výroby + 1-2 týdny tepelného zpracování + 1 týden balení + přeprava = 8-12 týdnů. U zakázkových hřídelí a skříní (CNC obráběné): 2-4 týdny výroby + přeprava. Doporučujeme nejprve objednat zkušební dávku k ověření kvality před závazkem k plným výrobním množstvím.

## Vyžádat nabídku na ložiska a hřídelové součásti
Pošlete nám čísla ložisek, specifikace nebo výkresy. Do 24 hodin odpovíme cenou, dostupností, možnostmi tříd přesnosti a dodací lhůtou. [Kontaktujte nás ](https://www.sinbo-machining.com/contact/)
