{
    "slug": "heat-treatment-conditions",
    "title": "Obróbka cieplna i stany (tempery) stopów do obróbki CNC",
    "description": "Stany (tempery) stopów CNC: twardość stali po hartowaniu i odpuszczaniu w zależności od temperatury, od 6061-O do T651, 7075-T73 i 17-4PH od H900 do H1150 z limitami NACE.",
    "lang": "pl",
    "tables": [
        {
            "caption": "Stal węglowa i stopowa — procesy obróbki cieplnej i typowa twardość",
            "columns": [
                "Proces",
                "Co robi",
                "Typowa twardość",
                "Typowe zastosowanie",
                "Norma"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Proces": "Annealing",
                    "Co robi": "Nagrzanie powyżej lub blisko temperatury krytycznej, następnie bardzo wolne chłodzenie w piecu dla zmiękczenia i odprężenia",
                    "Typowa twardość": "160–217 HB (grade-dependent)",
                    "Typowe zastosowanie": "Zagotowki pod obróbkę skrawaniem, obróbka plastyczna na zimno, odprężenie przed ponownym utwardzaniem",
                    "Norma": "GB/T 16923; ASTM A29; SAE J412"
                },
                {
                    "Proces": "Normalizing",
                    "Co robi": "Nagrzanie 30–50 °C powyżej Ac3/Acm, następnie chłodzenie w nieruchomym powietrzu dla rozdrobnienia ziarna i ujednorodnienia struktury",
                    "Typowa twardość": "187–300 HB (grade-dependent)",
                    "Typowe zastosowanie": "Duże odkuwki, części konstrukcyjne, gdzie hartowanie grozi odkształceniem",
                    "Norma": "GB/T 16923; ASTM A29"
                },
                {
                    "Proces": "Quenching + tempering",
                    "Co robi": "Austenityzacja, hartowanie do martenzytu w wodzie lub oleju, następnie ponowne nagrzanie poniżej Ac1 dla odprężenia i dostrojenia twardości",
                    "Typowa twardość": "24–57 HRC (depends on tempering temperature)",
                    "Typowe zastosowanie": "Gotowe części maszyn: wały, koła zębate, elementy złączne",
                    "Norma": "GB/T 16924; ASTM A29"
                },
                {
                    "Proces": "Quench and high temper (Q&T)",
                    "Co robi": "Hartowanie, a następnie wysokie odpuszczanie w 500–650 °C, dające sorbyt odpuszczania o najlepszym balansie wytrzymałości i udarności",
                    "Typowa twardość": "28–34 HRC (common supply band)",
                    "Typowe zastosowanie": "Korbowody, śruby, koła zębate, wały pod obciążeniem zmiennym",
                    "Norma": "GB/T 16924; GB/T 7232"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Jaką twardość mogę oczekiwać od stali 1045 po wyżarzaniu a po normalizowaniu?",
            "columns": [
                "Stan",
                "Wytrzymałość (MPa)",
                "Granica plastyczności (MPa)",
                "Wydłużenie (%)",
                "Twardość",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan": "Hot-rolled / annealed",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "565 (typical hot-rolled)",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "310",
                    "Wydłużenie (%)": "16",
                    "Twardość": "163 HB; annealed band 160–200 HB",
                    "Źródło": "S21 / S22 / S5"
                },
                {
                    "Stan": "Normalized",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "640",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "410",
                    "Wydłużenie (%)": "22",
                    "Twardość": "187 HB",
                    "Źródło": "S6 / S5"
                },
                {
                    "Stan": "Quenched and tempered",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "—",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "—",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "220–290 HB",
                    "Źródło": "S5"
                },
                {
                    "Stan": "As-quenched (water, surface)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "—",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "—",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "55–60 HRC",
                    "Źródło": "S5"
                },
                {
                    "Stan": "Flame / induction hardened (surface)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "—",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "—",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "55–58 HRC, case depth 1.5–5 mm",
                    "Źródło": "S5"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Jaką twardość ma stal 4140 w dostawie pre-hard (hartowana i odpuszczana)?",
            "columns": [
                "Stan / temperatura odpuszczania",
                "Wytrzymałość (MPa)",
                "Granica plastyczności (MPa)",
                "Wydłużenie (%)",
                "Twardość",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Annealed",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~655",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~415",
                    "Wydłużenie (%)": "25",
                    "Twardość": "197–217 HB",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Normalized",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~1,020",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~650",
                    "Wydłużenie (%)": "17",
                    "Twardość": "250–300 HB",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "As-quenched (oil)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "—",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "—",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "55–60 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Q&T at 205 °C",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~2,000",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~1,600",
                    "Wydłużenie (%)": "8",
                    "Twardość": "52–57 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Q&T at 315 °C",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~1,700",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~1,450",
                    "Wydłużenie (%)": "10",
                    "Twardość": "45–50 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Q&T at 425 °C",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~1,400",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~1,250",
                    "Wydłużenie (%)": "12",
                    "Twardość": "38–42 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Q&T at 540 °C (standard HT)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "1,000–1,100",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "850–950",
                    "Wydłużenie (%)": "18",
                    "Twardość": "28–32 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Q&T at 650 °C (high ductility)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "~850",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "~700",
                    "Wydłużenie (%)": "22",
                    "Twardość": "24–28 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                },
                {
                    "Stan / temperatura odpuszczania": "Pre-hardened as-supplied",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "—",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "—",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "28–34 HRC",
                    "Źródło": "S4"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Jak twarda jest stal bezpośrednio po hartowaniu, przed odpuszczaniem?",
            "columns": [
                "Stal",
                "Ośrodek hartujący",
                "Tuż po hartowaniu (HRC)",
                "Twardość robocza po odpuszczeniu",
                "Uwaga"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stal": "1045",
                    "Ośrodek hartujący": "Water",
                    "Tuż po hartowaniu (HRC)": "55–60",
                    "Twardość robocza po odpuszczeniu": "220–290 HB (Q&T)",
                    "Uwaga": "Stal węglowa o płytkiej hartowności; rdzeń w dużych przekrojach mięknije"
                },
                {
                    "Stal": "4140",
                    "Ośrodek hartujący": "Oil",
                    "Tuż po hartowaniu (HRC)": "55–60",
                    "Twardość robocza po odpuszczeniu": "28–32 HRC (tempered at 540 °C)",
                    "Uwaga": "Stal Cr-Mo o głębokiej hartowności; wybieraj ją do większych przekrojów"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Co oznacza hartowanie i odpuszczanie i dlaczego jest określane na rysunku?",
            "columns": [
                "Stal",
                "Pasmo dostaw Q&T",
                "Tylko po hartowaniu",
                "Po co odpuszczanie"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stal": "1045",
                    "Pasmo dostaw Q&T": "220–290 HB",
                    "Tylko po hartowaniu": "55–60 HRC (water)",
                    "Po co odpuszczanie": "Nieodpuszczony martenzyt pęka w eksploatacji; odpuszczanie odzyskuje udarność kosztem kontrolowanej utraty twardości"
                },
                {
                    "Stal": "4140",
                    "Pasmo dostaw Q&T": "28–34 HRC pre-hard",
                    "Tylko po hartowaniu": "55–60 HRC (oil)",
                    "Po co odpuszczanie": "Wysokie odpuszczanie w 500–650 °C tworzy sorbyt odpuszczania — stan, w którym określa się wały i koła zębate"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "O ile mocniejszy jest 6061-T6 w porównaniu z 6061-O?",
            "columns": [
                "Stop i stan (temper)",
                "Wytrzymałość, MPa (ksi)",
                "Granica plastyczności, MPa (ksi)",
                "Wydłużenie (%)",
                "Twardość (HB)",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stop i stan (temper)": "6061-O",
                    "Wytrzymałość, MPa (ksi)": "125 (18)",
                    "Granica plastyczności, MPa (ksi)": "55 (8)",
                    "Wydłużenie (%)": "25–27",
                    "Twardość (HB)": "30",
                    "Źródło": "S7 / S8"
                },
                {
                    "Stop i stan (temper)": "6061-T4 / T451",
                    "Wytrzymałość, MPa (ksi)": "240 (35)",
                    "Granica plastyczności, MPa (ksi)": "145 (21)",
                    "Wydłużenie (%)": "22",
                    "Twardość (HB)": "65",
                    "Źródło": "S7 / S8"
                },
                {
                    "Stop i stan (temper)": "6061-T6 / T651",
                    "Wytrzymałość, MPa (ksi)": "310 (45)",
                    "Granica plastyczności, MPa (ksi)": "276 (40)",
                    "Wydłużenie (%)": "12–15",
                    "Twardość (HB)": "95",
                    "Źródło": "S7 / S8"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Czy 6061-T651 jest mocniejszy niż 6061-T6?",
            "columns": [
                "Stan (temper)",
                "Proces",
                "Różnica mechaniczna",
                "Norma",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan (temper)": "O",
                    "Proces": "W pełni wyżarzony — nagrzany i wolno chłodzony do najmiększego stanu",
                    "Różnica mechaniczna": "Najniższa wytrzymałość, najwyższa podatność na obróbkę plastyczną",
                    "Norma": "ISO 2107; ASTM B209/B221",
                    "Źródło": "S14 / S19 / S7"
                },
                {
                    "Stan (temper)": "T4",
                    "Proces": "Przesycony, następnie naturalnie starzony w temperaturze pokojowej",
                    "Różnica mechaniczna": "Umiarkowana wytrzymałość, wciąż podatny na obróbkę plastyczną",
                    "Norma": "ISO 2107; ASTM B209/B221",
                    "Źródło": "S14 / S15 / S7"
                },
                {
                    "Stan (temper)": "T6",
                    "Proces": "Przesycony, następnie sztucznie starzony do szczytu wytrzymałości",
                    "Różnica mechaniczna": "Najwyższa wytrzymałość dla stopu",
                    "Norma": "ISO 2107; ASTM B209/B221",
                    "Źródło": "S14 / S15 / S7"
                },
                {
                    "Stan (temper)": "T651",
                    "Proces": "T6 plus rozciąganie 1–3% dla odprężenia przed starzeniem",
                    "Różnica mechaniczna": "Wytrzymałość jak T6; lepsza stabilność wymiarowa przy obróbce skrawaniem",
                    "Norma": "ISO 2107; ASTM B209/B221",
                    "Źródło": "S14 / S7 / S24"
                },
                {
                    "Stan (temper)": "T73",
                    "Proces": "Przesycony, następnie przestarzony w dwustopniowym starzeniu",
                    "Różnica mechaniczna": "Wytrzymałość niższa niż T6; znacznie lepsza odporność na pękanie korozyjne naprężeniowe; głównie seria 7xxx",
                    "Norma": "AMS 4078; ASTM B209; GB/T 3880",
                    "Źródło": "S9 / S2"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Czym jest stan T73 i kiedy go wybrać?",
            "columns": [
                "Obowiązująca baza",
                "Wytrzymałość (MPa)",
                "Granica plastyczności (MPa)",
                "Wydłużenie (%)",
                "Twardość",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Obowiązująca baza": "7075-T73 — ASM Handbook typical (bar / forging reference)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "505",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "435",
                    "Wydłużenie (%)": "13",
                    "Twardość": "—",
                    "Źródło": "S1 / S2"
                },
                {
                    "Obowiązująca baza": "7075-T73 — ASTM B209 / AMS 4078 plate, by thickness (spec)",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "460–475",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "385–390",
                    "Wydłużenie (%)": "5–8",
                    "Twardość": "126–140 HB",
                    "Źródło": "S9"
                },
                {
                    "Obowiązująca baza": "7075-T6 — typical, for comparison",
                    "Wytrzymałość (MPa)": "572 (83 ksi)",
                    "Granica plastyczności (MPa)": "503 (73 ksi)",
                    "Wydłużenie (%)": "—",
                    "Twardość": "—",
                    "Źródło": "S7"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Jaki jest najmocniejszy standardowy stan starzenia 17-4PH?",
            "columns": [
                "Stan",
                "Temperatura / czas starzenia",
                "Wytrzymałość min., MPa (ksi)",
                "Granica plastyczności min., MPa (ksi)",
                "Wydłużenie min. (%)",
                "Twardość",
                "Praca łomności Charpy V (ft-lb)",
                "Źródło"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan": "H900",
                    "Temperatura / czas starzenia": "482 °C (900 °F) / 1 h",
                    "Wytrzymałość min., MPa (ksi)": "1,310 (190)",
                    "Granica plastyczności min., MPa (ksi)": "1,170 (170)",
                    "Wydłużenie min. (%)": "10",
                    "Twardość": "≥40 HRC (typical 44)",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "10–15 (low)",
                    "Źródło": "S3 / S23"
                },
                {
                    "Stan": "H1025",
                    "Temperatura / czas starzenia": "552 °C (1,025 °F) / 4 h",
                    "Wytrzymałość min., MPa (ksi)": "1,070 (155)",
                    "Granica plastyczności min., MPa (ksi)": "1,000 (145)",
                    "Wydłużenie min. (%)": "12",
                    "Twardość": "≥35 HRC (typical 38)",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "35–45 (moderate)",
                    "Źródło": "S3 / S23"
                },
                {
                    "Stan": "H1150",
                    "Temperatura / czas starzenia": "621 °C (1,150 °F) / 4 h",
                    "Wytrzymałość min., MPa (ksi)": "930 (135)",
                    "Granica plastyczności min., MPa (ksi)": "725 (105)",
                    "Wydłużenie min. (%)": "16",
                    "Twardość": "28–33 HRC (typical 33)",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "60–80 (high)",
                    "Źródło": "S3 / S23"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Który stan 17-4PH daje najwyższą udarność?",
            "columns": [
                "Stan",
                "Praca łomności Charpy V (ft-lb)",
                "Wydłużenie (%)",
                "Twardość",
                "Najlepszy dla"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan": "H900",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "10–15 (low)",
                    "Wydłużenie (%)": "10",
                    "Twardość": "≥40 HRC",
                    "Najlepszy dla": "Części o najwyższej wytrzymałości bez udarów i ekspozycji kriogenicznej"
                },
                {
                    "Stan": "H1025",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "35–45 (moderate)",
                    "Wydłużenie (%)": "12",
                    "Twardość": "≥35 HRC",
                    "Najlepszy dla": "Stan uniwersalnie zbalansowany"
                },
                {
                    "Stan": "H1150",
                    "Praca łomności Charpy V (ft-lb)": "60–80 (high)",
                    "Wydłużenie (%)": "16",
                    "Twardość": "28–33 HRC",
                    "Najlepszy dla": "Części narażone na udary i temperatury kriogeniczne; także wybór zgodny z NACE"
                }
            ]
        },
        {
            "caption": "Czy 17-4PH może pracować w serwisie kwaśnym wg NACE?",
            "columns": [
                "Stan",
                "Twardość wg specyfikacji",
                "Status wg NACE MR0175",
                "Uwaga"
            ],
            "rows": [
                {
                    "Stan": "H900",
                    "Twardość wg specyfikacji": "≥40 HRC (typical 44)",
                    "Status wg NACE MR0175": "Not qualified",
                    "Uwaga": "Zdecydowanie przekracza limit 33 HRC dla serwisu kwaśnego"
                },
                {
                    "Stan": "H1025",
                    "Twardość wg specyfikacji": "≥35 HRC (typical 38)",
                    "Status wg NACE MR0175": "Conditional",
                    "Uwaga": "Tylko z weryfikacją każdego wytopu, że rzeczywista twardość nie przekracza 33 HRC"
                },
                {
                    "Stan": "H1150",
                    "Twardość wg specyfikacji": "28–33 HRC (typical 33)",
                    "Status wg NACE MR0175": "Compliant",
                    "Uwaga": "Standardowy wybór do serwisu kwaśnego"
                }
            ]
        }
    ]
}