Elektrokola a koloběžky z Číny
Čína v roce 2025 vyvezla 26.7 milionu elektrických dvoukolek v hodnotě $6.83 miliardy (China Economic Net, 2026, s odkazem na celní data) — napříč elektrokoly, elektrokoloběžkami a elektromotocykly ve všech cenových úrovních. PLS Precision nakupuje v pásu elektromobility v Guangdongu poblíž našeho CNC závodu v Dongguanu, kde také obrábíme úchytky rámů, skříně motorů a hřídelové komponenty.
Proč nakupovat elektrokola a koloběžky z Číny
Vývoz čínských elektrických dvoukolek v roce 2025 prolomil 26.7 milionu jednotek v hodnotě $6.83 miliardy a vývoz v Q1 2026 vyskočil o dalších 68.2 % na zhruba 7.2 milionu jednotek (China Economic Net, 2026, s odkazem na celní data). Výzkum citovaný odvětvím očekává, že globální trh s elektrickými dvoukolky do roku 2030 překročí $100 miliard (odvětvové zprávy Tianjin, 2026). Největší poptávka v destinacích se soustředí v Evropě a Severní Americe.
Poptávka v EU
Evropský trh s elektrokoly měl v roce 2024 hodnotu přibližně €35 miliard a prognóza do roku 2028 je €56 miliard (data Statista citovaná v certifikačním průvodci PXID). EU, USA a Kanada dohromady odebraly 74.8 % vývozu elektrokoloběžek ze Shenzhenu (CCTV Finance via KUKIRIN, 2025).
Poptávka v USA
Americký trh s elektrokoly dosáhl v roce 2024 $17.5 miliardy a prognóza do roku 2028 je $35 miliard (Statista via PXID). Vývoz elektromotocyklů z Guangdongu do Austrálie, USA a Velké Británie vzrostl v 1. pololetí 2025 o 92.4 %, 95.4 % a 229.2 % (Guangdong Customs via NetEase, 2025).
Severní centrum
Tianjin v roce 2025 vyvezl 2.87 milionu elektrokol a elektromotocyklů, meziročně +6.8 %, v hodnotě 4.98 miliardy RMB (+18.8 %) — zhruba 10.7 % čínského vývozu elektrokol — a 31.5 % veškerého čínského vývozu jízdních kol (Tianjin Customs via vláda Tianjin, 2026).
Dodavatelská základna elektrokol a koloběžek v Číně
Čínský průmysl elektromobility je organizován do výrazných center, z nichž každé má jinou specializaci a kvalitativní profil. Volba toho správného je první rozhodnutí při nákupu, na kterém záleží:
| Centrum | Silná stránka | Nejvhodnější pro |
|---|---|---|
| Wuxi Xishan (Jiangsu) | Největší čínská základna R&D a dílů; přes 15 milionu jednotek ročně v okruhu 50 km; domov Yadea a Sunra | Objemová elektrokola a elektromotocykly, plné certifikované OEM programy |
| Tianjin | Hlavní exportní přístav; AIMA a exportní specialisté; 10.7 % národního vývozu elektrokol; FOB Tianjin | Elektrokola a vývoz elektrokol na všechny trhy |
| Shenzhen / Dongguan / Huizhou (Guangdong) | Klastr elektrokoloběžek a prémiových elektrokol (Kixin, VEHICOOL, ADO); Guangdong ročně vyrobí 1.6-2.0 milionu elektricky asistovaných kol, ~90 % na export | Elektrokoloběžky, chytrá elektrokola, prémiové modely pro EU/USA |
| Yongkang / Jinhua (Zhejiang) | Domov Luyuan a mnoha OEM výrobců koloběžek/elektrokol | Koloběžky, elektrokola pro chladné počasí |
| Changzhou | Základna chytrých koloběžek NIU | Propojené koloběžky s aplikací |
| Chongqing | Tradiční motocyklový průmysl přecházející na elektřinu (Lifan, Zongshen, KAMAX) | Výkonné elektromotocykly |
| Xingtai (Hebei) | Nákladově efektivní elektrokola a koloběžky | Rozpočtové SKU, cenově citlivé trhy |
Jen Wuxi Xishan ročně vyrobí více než 15 milionu elektrických dvoukolek a jeho vývoz roste devět let v řadě, v roce 2025 o 14 bodů rychleji než národní průměr (China Economic Net, 2026; celní data Wuxi). Vývoz elektromobility z Guangdongu míří do 170+ zemí (Guangdong Customs via NetEase, 2025).
Reálné ceny a MOQ u elektrokol a koloběžek
Referenční body FOB z aktivních B2B nabídek (Made-in-China.com a Global Sources, 2025-2026): rozpočtová elektrokola s olověnými nebo malými lithiovými bateriemi $97-180/ks (MOQ 10-100), běžná dojížděcí elektrokola $299-510/ks (MOQ 1-21), tlustopneumatiková a středovým motorem poháněná elektrokola $450-760/ks (MOQ 5-22), elektrokoloběžky od $82-310/ks (MOQ 1-65) s modely s certifikací CE/EEC za $106-233 a výkonné elektromotocykly od $565-1,500/ks (MOQ 5 nebo méně). Dodavatel z Tianjinu uvádí obecná elektrokola za $109-139 za karton, MOQ 50 kartonů, dodací doba 30-45 dní, FOB Tianjin (nabídka Global Sources, 2025).
Reálné referenční hodnoty MOQ
Mnoho továren v Shenzhenu a Zhejiangu přijímá zkušební objednávky 1-10 jednotek k ověření kvality a logistiky a poté škáluje s objemovými cenami; typické výrobní MOQ se pohybují 20-100 jednotek u koloběžek a 50-100 u elektrokol; velké certifikované programy ve Wuxi a Tianjinu preferují kontejnerové objemy (data dodavatelů Accio, 2025; nabídky Made-in-China.com, 2026). Největším nákladovým faktorem je typ baterie — olověná vs. lithiová (36V/48V/52V) a kapacita sady mohou pohnout cenou o 30-50 %. Dodací doby jsou 20-45 dní, přičemž vrchol sezóny od června do září je nejnapjatější (Global Sources a profily dodavatelů, 2025).
Shoda, certifikace a obavy kupujících
Elektrokola a koloběžky jsou regulovány jako bezpečnostně kritická vozidla a certifikace je dnes tvrdou vstupní branou na trh, ne příjemným bonusem. Nevyhovující zásilky čelí celním zádržím, zabavení a vyřazení z platforem (certifikační průvodce PXID). Co kupující potřebují podle trhu:
- EU — označení CE s EN 15194 pro elektricky asistovaná kola (trvalý výkon 250W, vypnutí asistence při 25 km/h, pouze pedálová asistence); bateriové sady podle EN 50604-1 plus UN 38.3 pro přepravu; RoHS. Od roku 2026 nařízení EU o bateriích (EU) 2023/1542 klasifikuje sady pro elektrokola jako baterie lehkých dopravních prostředků a od února 2027 je vyžadován digitální pas baterie (průvodci shodou GEB Battery a TXED, 2026)
- USA — pravidla CPSC podle 16 CFR Part 1512 klasifikují nízkovýkonná elektrická jízdní kola (max. 750W, plyn do 20 mph) jako spotřební produkty; FCC Part 15 pro řadiče/displeje; UL 2849 pro celý elektrický pohonný systém plus UL 2271 pro bateriové sady a plasty UL 94 V-0. Městský zákon New York City Local Law 39 činí certifikaci UL povinnou a Amazon, Walmart a Target nyní pro nabídky elektrokol vyžadují UL 2849 (průvodci Cybic a TXED, 2026)
- Všechny trhy — souhrn testů UN 38.3, MSDS a etikety v souladu s IATA/IMDG jsou povinné před jakoukoli přepravou lithiové baterie; speditéři bez nich bateriový náklad odmítají (průvodce GEB Battery)
Nákladné chyby, které kupující opakují: domněnka, že certifikát článku prokazuje shodu sady, že vlastní prohlášení CE je testování podle EN 15194, a očekávání, že UL 2849 a EN 15194 jsou zaměnitelné — nejsou (plán shody TXED 2026). Certifikace UL 2849 obvykle trvá 8-12 týdnů a testování EN 15194 10-16 týdnů, takže shoda musí být uzamčena ve specifikaci produktu ještě před výrobou forem. Kupující se také obávají tepelného rozběhu baterie, kvality svarů rámu, zpoždění dodávek a podpory náhradních dílů — standardní záruka je 12 měsíců s dodávkou náhradních dílů (průvodce nákupem KAMAX, 2025).
Logistika, kontrola kvality a jak PLS přidává hodnotu
Bateriový náklad určuje logistický plán: lithiové sady se expedují jako nebezpečné zboží třídy 9 se souhrny UN 38.3, MSDS a správnými etiketami; námořní přeprava je standardní cesta a letecká přeprava je silně omezena. U objemových programů expedice SKD/CKD (semi-knocked-down) snižuje náklady na přepravu a může změnit celní režim — požádejte nás o modelaci proti vašim celkovým nákladům na dodání. QC se soustředí na integritu svarů rámu, funkci brzd a plynu, nabíjení a systémy řízení baterie a elektrickou bezpečnost, kontrolované podle písemného standardu AQL s fotodokumentací před nakládkou.
Kovové díly uvnitř vozidla
Naše mateřská společnost provozuje CNC závod o rozloze 34,000 m² v Dongguanu s 518 stroji a 632 zaměstnanci. Obrábíme díly, na kterých elektrokola a koloběžky závisí — úchytky rámů, skříně motorů, hřídelové komponenty, držáky brzd, díly bateriových van — a spojujeme je s nakupovanými vozidly pod jednou objednávkou a jedním standardem QC.
V centru dění
Dodávky elektrokoloběžek a elektrokol z Guangdongu jsou hodinu až dvě cesty od našeho závodu v Dongguanu. Osobně auditujeme továrny, ověřujeme certifikační dokumenty v laboratorních databázích před zálohou, kontrolujeme rámy a bateriové sady při výrobě a řešíme problémy na místě. Ze stejného důvodu, proč kupující využívají nákupní agenty — ale bez přirážky agenta.
Může PLS zajistit elektrokola a koloběžky vedle CNC kovových dílů?
Ano — je to klíčová součást naší nákupní služby. PLS Precision zajišťuje elektrokola, elektrokoloběžky, elektromotocykly a příslušenství z klastrů Guangdong, Zhejiang, Jiangsu a Tianjin a kombinuje je s CNC obráběnými kovovými díly, které vyrábí náš vlastní závod v Dongguanu (34,000 m², 518 strojů, 632 zaměstnanců). Pokud váš vozidlový program potřebuje úchytky rámů, skříně motorů nebo hřídelové komponenty obráběné podle specifikace, jeden dodavatel pokrývá obě strany objednávky.
Jaké je reálné MOQ u elektrokol a koloběžek z Číny?
MOQ se pohybují od 1-10 jednotek u zkušebních objednávek po 50-100 jednotek u výrobních sérií. Mnoho továren v Shenzhenu a Zhejiangu přijímá jednociferné vzorové objednávky k ověření kvality a logistiky, přičemž objemové ceny začínají zhruba u 20-100 jednotek; velké certifikované programy ve Wuxi a Tianjinu preferují kontejnerové objemy (data dodavatelů Accio, 2025; nabídky Made-in-China.com, 2026). U nových kupujících vyjednáváme zkušební objednávky a můžeme smíchat modely v jednom kontejneru.
Jaké certifikace jsou vyžadovány pro dovoz elektrokol do EU a USA?
EU vyžaduje CE s EN 15194; USA účinně vyžadují UL 2849. Pro EU pokrývá EN 15194 elektricky asistovaná kola (asistence 250W, 25 km/h) a baterie musí splňovat EN 50604-1 plus UN 38.3 pro přepravu. Pro USA se na nízkovýkonná elektrická jízdní kola vztahují pravidla CPSC podle 16 CFR Part 1512 (750W, 20 mph), FCC Part 15 pokrývá emise a UL 2849 (systém) plus UL 2271 (baterie) vyžaduje zákon New York City a nabídky Amazon/Walmart/Target (průvodci shodou Cybic a TXED, 2026).
Jak fungují předpisy pro přepravu baterií — co je UN 38.3?
UN 38.3 je povinný přepravní test pro všechny lithiové baterie. Simuluje nadmořskou výšku, tepelné extrémy, vibrace, náraz, zkrat, dopad, přebití a vynucené vybití a každá zásilka potřebuje souhrn testů UN 38.3, MSDS a etikety nebezpečnosti v souladu s IATA/IMDG. Bez těchto dokumentů speditéři náklad nepřijmou. Námořní přeprava je standardní cesta; letecká přeprava je silně omezena (průvodce shodou GEB Battery, 2026).
Jak kontrolujete kvalitu baterie a vozidla před expedicí?
Kontrolujeme totéž, co způsobuje svolávací akce, ne jen vzhled. QC pokrývá integritu svarů rámu, funkci brzd a plynu, nabíjení a systémy řízení baterie, certifikační dokumenty sady ověřené u vydávající laboratoře, elektrickou bezpečnost a správné etikety — podle písemného standardu AQL s fotodokumentací s datem. Nevyhovující šarže odmítáme v továrně, před naložením kontejneru.
Jak řešíte záruku a náhradní díly u elektrokol?
Podpůrný řetězec činíme součástí smlouvy. Standardní tovární záruka je 12 měsíců s balíčkem náhradních dílů (baterie, řadiče, brzdové destičky, nabíječky) specifikovaným ve fázi nabídky (průvodce nákupem KAMAX, 2025). Pomáháme vám dohodnout se s továrnou na seznamu náhradních dílů, záručních podmínkách a poprodejním procesu před výrobou, aby vaši koncoví zákazníci dostali servis, ne ticho.
Zajišťujete elektrokola a koloběžky z Číny?
Pošlete nám cílový model, datový list nebo fotografie toho, co chcete prodávat. Do 24 hodin odpovíme plánem nákupu zahrnujícím možnosti továren, shodu EN 15194/UL 2849, logistiku baterií, inspekci a celkové náklady na dodání.
Kontaktujte nás