Nákup práškově metalurgických dílů z Číny
Globální trh s práškově metalurgickými díly měl v roce 2026 hodnotu $26.33 miliardy a do roku 2030 by měl dosáhnout $33.11 miliardy (The Business Research Company, 2026). Čína tvoří jádro asijsko-pacifického podílu 40.44% na globálních tržbách práškové metalurgie s přibližně 1.4 milionu tun roční produkce kovového prášku (Mordor Intelligence, 2026). PLS Precision zajišťuje díly z lisování a spékání i MIM díly od prověřených čínských továren — s podporou vlastní CNC dílny Sinbo pro sekundární obrábění.
Proč nakupovat práškově metalurgické díly z Číny
Prášková metalurgie (PM) dodává díly s tvarem blízkým finálnímu s využitím materiálu kolem 95-97 % — daleko nad obráběním z tyčového materiálu. Železné prášky představovaly v roce 2025 79.24 % dodávek PM a lisování se spékáním drželo 50.35 % trhu díky 12sekundovým cyklům a ceně pod $0.85 za kus při sériových objemech (Mordor Intelligence, 2026).
Rozsah dodavatelské základny
Roční produkce kovového prášku v Číně dosáhla přibližně 1.4 milionu tun (Mordor Intelligence, 2026), přičemž čínští atomizéři jako CNPC Powder zásobují domácí OEM výrobce za ceny o 20-25 % nižší než evropské průměry.
Úroveň pro automobilový průmysl
Automobilový průmysl představuje asi 65 % poptávky po PM. Čínský dodavatelský řetězec pro elektromobily — největší na světě — pohání obrovské kapacity ve spékaných ozubených kolech, ložiscích a soft-magnetických kompozitech pro motory.
MIM a pokročilé procesy
Čínské továrny dnes provozují linky kovového vstřikování (MIM), teplého zhutňování a práškového kování s certifikací ISO 9001 / IATF 16949 a vyvážejí do Evropy, Severní Ameriky a jihovýchodní Asie.
Typické díly, které zajišťujeme: spékaná ozubená kola, ložiska napuštěná olejem, konstrukční železné/měděné díly, nerezové MIM komponenty, soft-magnetická jádra, řetězová kola, vačky a zajišťovací prvky.
Procesy, materiály a kolik to stojí
Cena PM závisí na procesní cestě, materiálu, hustotě a objemu. Typická exportní rozpětí od čínských továren (nabídky na Alibaba a Made-in-China, 2025-2026):
| Proces / materiál | Typická cena | Nejvhodnější pro |
|---|---|---|
| Lisování a spékání, na bázi železa | $0.10–$0.85/ks při sériovém objemu | Ozubená kola, ložiska, konstrukční díly, vysoké objemy |
| Měděné/mosazné spékané díly | $0.20–$2.00/ks | Ložiska napuštěná olejem, elektrické kontakty |
| Spékaná nerezová ocel (304/316) | $0.50–$3.00/ks | Korozivzdorné spojovací prvky, potravinářské stroje |
| MIM (17-4PH, 316L) | $0.80–$5.00/ks | Malé složité díly <50 g, 3C a lékařství |
| Nástroje (zhutňovací matrice) | $2,000–$8,000 jednorázově | Amortizováno objemem; složité tvary dráž |
| Nástroje pro MIM | $8,000–$25,000 jednorázově | Vícedutinové formy podobné vstřikování |
Ekonomický tip: PM překonává obrábění, když roční objem přesáhne přibližně 5,000-10,000 kusů a geometrie dílu vyhovuje jednoosému zhutňování. Pod touto hranicí je CNC obrábění u Sinbo často levnější — nabídneme obě cesty a rozhodnou čísla.
Kontrola kvality: na čem skutečně záleží
Díly PM selhávají jinak než obráběné díly. Kupující by měli specifikovat a ověřovat následující a naše předexpediční inspekce pokrývá každý bod:
📌 Hustota a pórovitost
Spékaná hustota je u železných dílů typicky 6.4–7.2 g/cm³; ověřujeme podle MPIF Standard 35 / ISO 2738 a hustotu vykazujeme u každé šarže.
📍 Rozměrová tolerance
Tolerance po spékání je obvykle ±0.05–±0.1 mm. Přesnější prvky (ložiskové díry, zuby ozubených kol) dostávají sekundární kalibrování nebo CNC obrábění v továrně Sinbo.
📎 Certifikace materiálu
Chemické složení a mechanické zkušební protokoly podle EN 10204 3.1, MPIF nebo GB norem. Sledovatelnost šarží prášku je zajištěna.
📏 Tepelné zpracování a povrch
Parní zpracování, cementování, indukční kalení, napouštění olejem, galvanoplastika a černění se ověřují proti specifikaci s mapováním tvrdosti.
⚠ Typické režimy selhání, na které si dát pozor
Praskliny při vyhazování, gradient hustoty u vysokých dílů a deformace při spékání jsou tři hlavní třídy vad. Před spuštěním sériové výroby vyžadujeme kontrolu prvního kusu s příčným řezem nebo daty z CMM.
Logistika: HS kódy, balení a doprava
Spékané i MIM díly jsou hutné, malé a mají vysokou hodnotu na kilogram — letecká doprava je vhodná pro urgentní zásilky, námořní LCL/FCL pro objemy. Příslušné HS kódy:
- 8483.10 / 8483.30 — spékaná ozubená kola, převodové díly, ložiskové skříně
- 8483.30 — kluzná ložiska s hřídelí, ložiska napuštěná olejem
- 7326 / 7419 / 7616 — ostatní spékané výrobky podle základního kovu (klasifikace závisí na funkci)
Balení: díly jsou naolejované nebo zabalené ve VCI fólii, balené do polybagů v exportních kartonových krabicích (obvykle 20–25 kg na krabici), paletizované a smršťovací fólií zajištěné pro námořní dopravu. Ochrana proti korozi je u železných dílů problém č. 1 při balení — standardně specifikujeme VCI sáčky plus vysoušedlo.
Proč nakupovat práškovou metalurgii přes PLS Precision
PLS Precision je obchodní rameno Sinbo Precision Manufacturing Group — CNC továrny o rozloze 34,000 m² v Dongguanu s 518 stroji a 632 zaměstnanci. Pro nákup PM je tato kombinace důležitá:
🏭 Výběr dodavatelů řízený inženýry
Auditujeme PM továrny z hlediska tonáže lisů, typu spékací pece (pásová vs. protlačovací), kontroly atmosféry a metrologie — ne jen certifikátů ISO na zdi.
🔧 Sekundární obrábění vlastními silami
Díry s úzkou tolerancí, závity, drážky pro pero a broušené plochy dokončujeme ve vlastní CNC dílně — jeden dodavatel, jedna objednávka, jeden standard kvality.
📜 Upřímné poradenství k procesu
Pokud je váš díl při vašem objemu levnější obrábět než spékat, řekneme vám to — a nabídneme obě varianty. Prodáváme výsledky, ne jeden proces.
📊 Kompletní zajištění exportu
CO, certifikáty FTA (RCEP, ASEAN-Čína), fumigace a celní dokumenty připravuje náš logistický tým. Projektový manažer mluvící anglicky od objednávky po dodání.
Jaká je typická MOQ pro práškově metalurgické díly z Číny?
MOQ je dána amortizací nástrojů: u dílů z lisování a spékání s matricí za $2,000–$8,000 továrny obvykle požadují 5,000–10,000 kusů na objednávku nebo závazný roční objem. Formy pro MIM stojí více ($8,000–$25,000), takže MOQ začíná kolem 10,000 kusů. U opakovaných objednávek s existujícími nástroji lze často vyjednat menší série 1,000–3,000 kusů.
Kolik stojí práškově metalurgické díly ve srovnání s obráběnými díly?
Při sériovém objemu stojí díly z lisování a spékání jen $0.10–$0.85 za kus — často o 40–70 % méně než ekvivalentní obráběný díl — protože využití materiálu dosahuje 95 %+ a doba cyklu je kolem 12 sekund. Pod přibližně 5,000 kusů ročně obvykle amortizace nástrojů dělá CNC obrábění levnější cestou. Nabízíme obě varianty, abyste mohli porovnat na skutečných číslech.
Jaké tolerance vydrží spékané díly bez sekundárního obrábění?
Spékané díly obvykle drží ±0.05 až ±0.1 mm (třída IT10–IT12) na radiálních rozměrech; axiální rozměry jsou volnější kvůli kolísání hustoty. Operace kalibrování (ražení) může tuto toleranci utáhnout na přibližně ±0.02–0.03 mm. Pro cokoli přesnějšího — ložiskové díry, díry ozubených kol, závity — dokončíme prvek na CNC strojích ve vlastní dílně Sinbo.
Jaké materiály jsou k dispozici pro spékané a MIM díly?
Dominují železné materiály — asi 79 % dodávek PM v roce 2025 — včetně čistého železa, železo-měď, železo-nikl a nízkolegovaných ocelí podle tříd MPIF 35 / ISO 5755. Mezi neželezné možnosti patří měď, mosaz, bronz (pro samomazná ložiska), nerezové oceli (304, 316, 17-4PH) a soft-magnetické slitiny železo-křemík nebo železo-kobalt pro jádra motorů. MIM navíc pokrývá slitiny titanu a wolframu u specializovaných továren.
Jak chráníte spékané díly na bázi železa před korozí během námořní přepravy?
Každá zásilka železných dílů je balena s VCI (volatile corrosion inhibitor) sáčky plus vysoušedlem, díly jsou ošetřeny antikorozním olejem a krabice jsou na paletách zajištěny smršťovací fólií. Pro námořní přepravu přesahující 30 dní přidáváme vakuově uzavřené vnitřní balení. Tento protokol udržel reklamace na korozi u našich zásilek spékaných dílů téměř na nule.
Jaká je dodací lhůta pro nový práškově metalurgický díl?
Výroba zhutňovacích nástrojů trvá 3–5 týdnů, vzorky prvního kusu 1–2 týdny poté a sériová výroba 3–4 týdny. Námořní doprava přidává 3–6 týdnů podle destinace. Celková dodací lhůta první objednávky je obvykle 9–14 týdnů; opakované objednávky odesíláme za 4–7 týdnů. Projekty MIM trvají o 2–4 týdny déle kvůli složitosti formy a cyklům odvazování/spékání.
Vyžádejte nabídku na práškově metalurgické díly
Pošlete nám výkres nebo fotografii dílu — řekneme vám upřímně, zda je při vašem objemu správným procesem PM, MIM nebo CNC obrábění, a nabídku zpracujeme do 24–48 hodin.
Kontaktujte nás