Tloušťka stěn a zaoblení
Tloušťka stěn a návrh zaoblení patří k rozhodnutím s největším dopadem na díl pro CNC obrábění. Příliš tenká stěna se při obrábění deformuje, praská pod zatížením nebo kvůli pomalým posuvům a speciálnímu nástrojství stojí 3x více. Když je navrhnete správně, ušetříte u každé objednávky.
Minimální tloušťka stěny podle materiálu
Tabulka níže uvádí absolutní minimum a doporučenou tloušťku stěny pro běžné materiály pro CNC obrábění. „Minimum“ znamená, že to jde, ale s vyšším rizikem zmetkovosti a pomalejším obráběním. „Doporučeno“ je optimální bod pro spolehlivou výrobu při rozumných nákladech.
| Materiál | Absolutní minimum | Doporučeno | Co se stane, když je stěna příliš tenká |
|---|---|---|---|
| Hliník (6061, 7075) | 0.5 mm | 1.0 mm | Chvění při dokončování, stěna se odtlačuje od nástroje, rozměr mimo toleranci. Tenké hliníkové stěny vibrují a dávají špatnou kvalitu povrchu. |
| Ocel (1045, 4140) | 0.8 mm | 1.5 mm | Průhyb nástroje je u oceli při 0.5 mm vážný. Stěny se prohýbají dovnitř. Tvrdší oceli to zesilují — nástroj dře místo řezání. |
| Nerezová ocel (304, 316) | 0.9 mm | 1.5 mm | Nerez rychle zpevňuje obráběním. Tenké stěny se přehřívají, deformují a mohou prasknout. Opotřebení nástroje výrazně zrychluje. |
| Titan (Ti-6Al-4V) | 1.0 mm | 1.5 mm | Titan má nízkou tepelnou vodivost — v tenkých místech se hromadí teplo a vzniká tepelná deformace. Vyžaduje extrémně pomalé posuvy. |
| Měď a mosaz | 0.5 mm | 0.8 mm | Měkký materiál pomáhá — měď může být dost tenká. Velmi tenké stěny z mědi jsou však při manipulaci křehké a mohou se před montáží ohnout. |
| Konstrukční plasty (Delrin, Nylon, PEEK) | 0.4 mm | 0.8 mm | Plasty se pod řeznou silou průhybují. Tenké stěny se od nástroje odklánějí a rozměry kolísají. PEEK je tužší, ale stojí 10x více. |
Orientační pravidla pro tloušťku stěn
Kromě absolutního minima určuje dobrý návrh stěny několik poměrů a vztahů. Dodržte je a vyhnete se překvapením ve výrobě.
| Pravidlo | Doporučení | Proč je to důležité |
|---|---|---|
| Poměr výšky stěny k výšce prvku | Tloušťka stěny má být alespoň 1/5 výšky sousedního prvku (stěna stojící na základně) | Vysoká tenká stěna se chová jako vetknutý nosník. Stěna vysoká 10 mm potřebuje alespoň 2 mm tloušťky, aby odolala průhybu od řezných sil. |
| Výška nepodepřené stěny | Max. nepodepřená výška = 8× tloušťka stěny (hliník), 5× tloušťka stěny (ocel) | Za tímto poměrem stěna při obrábění vibruje. Buď stěnu ztlustěte, nebo přidejte žebra pro podporu. |
| Rovnoměrná tloušťka stěn | Udržujte tloušťky stěn na stejném dílu v rozmezí 20% | Nerovnoměrné stěny způsobují rozdílné chlazení při tepelném zpracování a nerovnoměrné uvolnění pnutí, což vede k deformaci. |
| Přechod v rozích | Postupné přechody mezi tlustými a tenkými místy | Náhlé změny tloušťky vytvářejí koncentrátory pnutí. Při přechodu mezi místy různé tloušťky přidejte zaoblení nebo zkosení. |
| Návrh žeber | Tloušťka žebra = 0.6× tloušťka stěny; výška žebra ≤ 5× tloušťka žebra | Tlustá žebra vytvářejí na protější ploše propadliny (u odlitků) a přidávají čas obrábění (u CNC). Žebra navrhujte tenká a s dobrým zaoblením. |
| Dopad tenkých stěn na náklady | Stěny na minimální tloušťce: +30–80% času obrábění proti doporučené tloušťce | Tenké stěny vyžadují snížené posuvy, vyrovnávací přejezdy a často více seřízení se speciálním nástrojstvím. Nákladová penalizace je značná. |
Poměr výšky stěny k její tloušťce
Tato stránka už dokumentuje jednotlivé složky rozhodnutí o tenké stěně: tloušťka stěny má být alespoň 1/5 výšky sousedního prvku, nepodepřené stěny končí na 8× tloušťky stěny u hliníku a 5× u oceli a souhrn nákladů považuje výšku ≤5× za standard a >8× za obtížnou (1.5–2.0x). Nákupčí však stále chtějí jedinou odstupňovanou odpověď: „moje stěna je takhle vysoká a takhle tenká — co bude dál?“ Tabulka níže rozděluje poměry výšky k tloušťce stěny (H/t) do tří nabídkových pásem. Poznámka k základu: hranice 4:1 a 6:1 vycházejí z praxe plánování v dílně, nikoli z limitů definovaných ISO/ASME. Jsou zvoleny tak, aby pásma ležela uvnitř limitů dokumentovaných na této stránce — 4:1 odpovídá konzervativnímu konci dokumentovaného pravidla 1/5 (5:1) pro poměr stěny k prvku; horní hranice 6:1 leží pod dokumentovaným tvrdým limitem 8×t u hliníku, ale nad nepodepřeným limitem 5×t u oceli, a proto ocelové stěny ve středním pásmu už vyžadují opatření; a pásmo >6:1 vynutí posouzení dřív, než se vůbec dojde k dokumentovanému obtížnému případu >8×t.
| Poměr H/t | Klasifikace | Požadovaná opatření | Očekávání ceny / rizika |
|---|---|---|---|
| ≤ 4:1 | Rutinní | Nic nad rámec standardní praxe. | Standardní; pokryto dokumentovanou tabulkou minimálních stěn výše. |
| 4:1 – 6:1 | Vyžaduje technologická opatření | Snížené dokončovací přejezdy a lehčí hloubka záběru; vyhrazené upnutí (měkké čelisti, vakuum nebo upnutí za okraje); obětovaná podložka nebo výplň pro podporu, kde to geometrie dovolí (dostupnost se liší podle dodavatele); mezikrok žíhání na odstranění pnutí mezi hrubováním a dokončováním u slitin citlivých na pnutí (rozsah se liší podle dodavatele). | Zvýšené — v souladu s dokumentovaným +30–80% času obrábění u stěn na minimální tloušťce. |
| > 6:1 | Vysoké riziko — nutné posouzení | Povinné posouzení DFM před nabídkou. Nejprve možnosti přepracování: přidat žebra (tloušťka žebra = 0.6× tloušťka stěny, výška žebra ≤ 5× tloušťka žebra — obojí dokumentováno), ztlustit stěnu, nebo změnit proces (stránka uvádí odlévání / MIM pod 0.8 mm v kovu). | Blíží se dokumentovanému pásmu 1.5–2.0x pro stěny >8×t; riziko zmetkovitosti a přepracování prudce roste u limitu. |
Poloměry vnitřních rohů (zaoblení)
Každá stopková fréza pro CNC je válcová, a proto nemůže vyfrézovat ostrý vnitřní roh. Nejmenší dosažitelný poloměr vnitřního rohu se rovná poloměru nástroje. To je jedno z nejzákladnějších omezení CNC obrábění a jeho ignorování je jednou z nejčastějších chyb v návrhu.
Proč na zaoblení záleží
Geometrie nástroje: stopková fréza o průměru 6 mm má poloměr rohu 3 mm. Fyzicky nemůže vytvořit vnitřní roh menší než R3. Pro menší poloměr potřebujete menší nástroj — to znamená pomalejší obrábění, více přejezdů a vyšší náklady. Koncentrace pnutí: ostré vnitřní rohy jsou koncentrátory pnutí. Při cyklickém zatížení vznikají únavové trhliny právě v ostrém rohu. I malé zaoblení (R0.5 mm) koncentraci pnutí výrazně sníží. V leteckých a konstrukčních aplikacích nejsou zaoblení volitelná — jsou rozhodující pro životnost dílu. Trvanlivost nástroje: ostrý vnitřní roh nutí nástroj zpomalovat, zastavovat a měnit směr — to vše zvyšuje opotřebení nástroje. Zaoblené rohy umožňují nástroji plynulou obloukovou dráhu, prodlužují trvanlivost nástroje a zlepšují kvalitu povrchu.
Minimální poloměr zaoblení podle velikosti nástroje
| Průměr nástroje | Poloměr rohu | Doporučené vnitřní zaoblení | Úroveň nákladů |
|---|---|---|---|
| φ16 mm (5/8") | R8 mm | R8 mm nebo větší | Standardní (nejnižší náklady) |
| φ10 mm (3/8") | R5 mm | R5 mm nebo větší | Standardní |
| φ6 mm (1/4") | R3 mm | R3 mm nebo větší | Standardní |
| φ4 mm (5/32") | R2 mm | R2 mm nebo větší | Střední |
| φ3 mm (1/8") | R1.5 mm | R1.5 mm nebo větší | Střední |
| φ2 mm | R1 mm | R1 mm nebo větší | Vyšší |
| φ1 mm | R0.5 mm | R0.5 mm | Prémiové (pomalý, křehký nástroj) |
| < φ1 mm (drátová EDM nebo speciální) | R0.2 mm | R0.2–R0.5 mm | Velmi vysoké náklady (speciální proces) |
Náklady menších zaoblení
Každý krok dolů v poloměru zaoblení znamená menší a pomalejší nástroj a více přejezdů. Vztah není lineární — poloviční poloměr zaoblení může více než zdvojnásobit náklady na daný prvek.
| Poloměr zaoblení | Relativní náklady prvku | Důvod |
|---|---|---|
| R3–R6 mm | 1.0x (základ) | Standardní stopková fréza, rychlý odběr materiálu |
| R1–R2 mm | 1.3–1.5x | Menší nástroj, více přejezdů, pomalejší posuv |
| R0.5 mm | 1.8–2.5x | Křehký nástroj, velmi pomalý posuv, časté výměny nástroje |
| < R0.5 mm | 3.0–5.0x | Může vyžadovat drátovou EDM nebo speciální nástrojství |
Vnější poloměry a zkosení hran
Vnější rohy jsou opakem vnitřních — nástroj se k nim snadno dostane, takže ostré vnější hrany jsou technicky možné. Ponechat na obráběném dílu ostré hrany je však v praxi téměř vždy špatný nápad.
Standardní zkosení hran
Průmyslovým standardem zkosení hran je 0.5 mm (0.020") zkosení nebo poloměr na všech ostrých hranách, není-li stanoveno jinak. Mnoho dílen to provádí automaticky jako výchozí operaci odjehlení. Je to zahrnuto v ceně a nemělo by vyžadovat zvláštní poznámku.
| Úprava hrany | Kdy použít | Poznámky |
|---|---|---|
| 0.5 mm zkosení (výchozí) | Většina dílů, všechny hrany, není-li uvedeno jinak | Standardní odjehlení. Zahrnuto v základní ceně. Bezpečná manipulace, ochrana proti otřepům. |
| 0.5 mm poloměr | Hrany, se kterými se často manipuluje nebo které těsní proti těsnění | Poloměr je pro těsnicí plochy a hrany ve styku s obsluhou šetrnější než zkosení. |
| Bez zkosení (ostrá hrana) | Břity (nože, čepele), dosedací plochy vyžadující dotyk v přímce | Musí být výslovně uvedeno na výkrese. Zvyšuje riziko manipulace a možnost zranění. |
| Velký poloměr (R2+) | Ergonomické díly, vzhledové vnější plochy | Vyžaduje specifickou dráhu nástroje. Stojí mírně více než standardní zkosení hran. |
Zkosení vs poloměr
Zkosení se aplikuje levněji a rychleji — zvládne to jeden přejezd frézou na zkosení nebo i středicím vrtákem. Zkosení také usnadňuje montáž, protože navádí protidíl do polohy. Poloměr (zaoblení vnějšího rohu) je vhodnější, když hrana přichází do styku s těsněním, O-kroužkem nebo lidskou rukou. Poloměry lépe rozkládají pnutí a na vzhledových dílech vypadají lépe. Vyžadují však stopkovou frézu s kulovým koncem nebo speciální nástroj na poloměr, což přidává výměnu nástroje.
Úhly sklonu (draft)
Úhly sklonu (kuželovitost na svislých plochách, která umožňuje vyjmutí dílu z formy) se týkají především odlévání, kování, vstřikování a tváření plechu. CNC obrábění úhly sklonu nevyžaduje — nástroj řeže volně všemi směry a neexistuje forma, ze které by se díl vytahoval. Přesto existuje několik situací specifických pro CNC, kde na sklonu nebo kuželovitosti záleží:
| Prvek | Kdy záleží na sklonu / kuželovitosti | Doporučení |
|---|---|---|
| Kuželové otvory | Pro kuželové kolíky, vyrovnání kolíků nebo samosvorná uložení | Uveďte úhel kužele (např. 1:50 u metrických kuželových kolíků) a použijte vyvrtávací tyč nebo kuželový výhrubník. |
| Kuželové prvky | Sedla ventilů, profily trysek, zahloubení | Standardní úhly zahloubení: 60°, 82°, 90°, 120°. Nestandardní úhly vyžadují speciální nástrojství. |
| CNC z odlitku | Při obrábění dílu, který vychází z odlitku | Odlitek sám potřebuje sklon, ale CNC obrábění ho odstraní. Při výpočtu přídavku na materiál sklon zohledněte. |
| Hluboké kapsy | Velmi hluboké kapsy (>4× průměr) mohou vlivem průhybu nástroje vykazovat mírný sklon | Pokud se sklonu nelze vyhnout, použijte vyrovnávací přejezd (lehký dokončovací řez bez úmyslu odebírat materiál). |
Poloměr dna kapes
Když stopková fréza vyfrézuje kapsu, budou mít rohy, kde se stěna stýká s dnem, poloměr rovný poloměru rohu nástroje. To je poloměr dna a patří k nejčastějším zdrojům nedorozumění ve strojírenských výkresech.
Jak to funguje
Standardní válcová stopková fréza má malý poloměr rohu (typicky R0.5–R1.0 mm i u nástroje 10 mm). Fréza s hřbetovým zaoblením (bull-nose) má větší poloměr rohu (R2–R6 mm). Fréza s kulovým koncem má poloměr rovný polovině průměru nástroje. Poloměr dna ve vaší kapse bude vždy roven poloměru rohu nástroje. Pokud chcete rovné dno (R0), potřebujete válcovou frézu s ostrými rohy — a ty existují jen v menších velikostech. U velké kapsy se skutečně rovným dnem musíte menším nástrojem vyčistit rohy, což přidává čas a náklady na obrábění.
Náklady vs poloměr dna
| Poloměr dna | Potřebný nástroj | Relativní náklady | Poznámky |
|---|---|---|---|
| R3–R6 mm | Fréza bull-nose (φ10–16 mm) | 1.0x (základ) | Nejrychlejší odběr materiálu. Velký poloměr není pro většinu aplikací problém. |
| R1–R2 mm | Standardní válcová stopková fréza | 1.0x | Většina stopkových fréz má standardně roh R0.5–R1. To je typický poloměr dna, který dostanete. |
| R0.5 mm | Malá válcová fréza nebo fréza s poloměrem rohu | 1.2–1.5x | Vyžaduje čisticí přejezd menším nástrojem. Přidává jednu výměnu nástroje a čas obrábění. |
| R0.2–R0.3 mm | Malá stopková fréza + pečlivá dráha nástroje | 1.5–2.0x | Křehký nástroj, pomalý posuv. Pro dosažení rozměrové přesnosti je třeba více vyrovnávacích přejezdů. |
| R0 (ostrý roh) | Drátová EDM nebo lapování | 3.0–5.0x | Se standardními stopkovými frézami nemožné. Vyžaduje drátovou EDM nebo ruční lapování. Za tu cenu to stojí málokdy. |
Souhrn dopadů na náklady
Tabulka níže shrnuje, jak jednotlivá rozhodnutí o stěnách, zaobleních a poloměrech ovlivňují náklady na obrábění. Použijte ji jako rychlou referenci při kontrole návrhu před odesláním do výroby.
| Prvek návrhu | Standardní specifikace | Úzká / obtížná specifikace | Nákladový násobitel |
|---|---|---|---|
| Tloušťka stěny (hliník) | ≥ 1.0 mm | 0.5–0.8 mm | 1.3–1.8x |
| Tloušťka stěny (ocel) | ≥ 1.5 mm | 0.8–1.2 mm | 1.4–2.0x |
| Poloměr vnitřního zaoblení | R3–R6 mm | R0.5 mm nebo menší | 1.8–3.0x |
| Poloměr dna v kapse | R1–R3 mm | R0 (ostrý) | 3.0–5.0x |
| Zkosení hran | 0.5 mm zkosení (výchozí) | Ostré hrany (bez zkosení) | 1.0x (ale vyšší riziko manipulace) |
| Vnější poloměr | Ostrý nebo 0.5 mm zkosení | Velký vzhledový poloměr (R5+) | 1.1–1.3x |
| Poměr hloubky k šířce kapsy | Hloubka ≤ 4× šířka | Hloubka > 6× šířka | 1.5–2.5x |
| Vysoká tenká stěna | Výška ≤ 5× tloušťka | Výška > 8× tloušťka | 1.5–2.0x |
Časté chyby
Toto jsou chyby v tloušťce stěn a zaobleních, které u výkresů zákazníků vidíme nejčastěji. Vyhněte se jim a vaše díly budou levnější, pevnější a rychleji vyrobené.
| # | Chyba | Co se stane | Správný postup |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadání vnitřních rohů R0 | Se standardními stopkovými frézami nemožné. Obráběč musí použít drátovou EDM nebo požádat o změnu návrhu. Zdržuje projekt. | Všechny vnitřní rohy musí mít poloměr zaoblení ≥ R0.5 mm. Sladťte je se standardními velikostmi nástrojů (R1, R1.5, R2, R3). |
| 2 | Různé poloměry zaoblení na stejném prvku | Vyžaduje více výměn nástroje. Přidává čas seřízení a náklady. | Pokud možno používejte jeden poloměr zaoblení na každou kapsu. Sjednoťte jej na jeden poloměr nástroje v celém dílu. |
| 3 | Velmi tenké stěny vedle tlustých částí | Tenká stěna se při obrábění deformuje nebo prohýbá kvůli pnutí ze sousední tlusté části. Rozměrová neshoda. | Udržujte rovnoměrnou tloušťku stěn. Mezi tlustými a tenkými místy přidejte postupné přechody. |
| 4 | Hluboké kapsy s malým poloměrem dna | Vyžaduje dlouhý a tenký nástroj, který se prohýbá. Špatná kvalita povrchu, nepřesné rozměry, zlomené nástroje. | Zvětšete poloměr dna úměrně hloubce kapsy. Hluboké kapsy mají mít větší poloměry dna. |
| 5 | Neuvedené zkosení hran | Dílna použije výchozích 0.5 mm — obvykle to stačí, ale pokud jste ostré hrany potřebovali, díl je už vyrobený špatně. | Pokud jsou ostré hrany nutné, výslovně je uveďte. Pokud ne, přidejte do poznámek výkresu „BREAK SHARP EDGES 0.5 mm MAX“. |
| 6 | Uvedení úhlu sklonu na CNC dílu | Mýlí obráběče. Sklon je pro odlévané a vstřikované díly. CNC umí vyfrézovat kužel, ale „sklon“ implikuje formu. | Uveďte skutečný úhel kužele jako rozměr (např. „1:50 kužel“ nebo „2° vrcholový úhel“), ne jako „sklon“. |
| 7 | Zaoblení menší, než jaký poloměr nástroje dovoluje hloubka prvku | Kapsa hluboká 20 mm s rohy R0.5 vyžaduje nástroj 1 mm, který je příliš dlouhý a pružný. Nástroj se zlomí nebo prohne. | Orientační pravidlo: vyložení nástroje nemá přesáhnout 8× průměr nástroje. U hlubokých kapes použijte větší poloměry zaoblení. |
| 8 | Ignorování tloušťky eloxu nebo nátěru u tenkých stěn | Stěna má nominálně 0.6 mm, elox přidá 25 μm na každou stranu (celkem 0.05 mm), nyní je 0.7 mm — ale řetězení tolerancí sní zbytek. | Ve výpočtu stěny zohledněte tloušťku povrchové úpravy. K minimální tloušťce stěny přidejte 2× tloušťku povlaku. |
| 9 | Ostré rohy dna (R0) u těsněných kaps | O-kroužek nebo těsnicí tmel se v ostrém rohu nemůže správně usadit. Vzniká cesta úniku. | Pro každou kapsu, která bude obsahovat těsnění, těsnicí vložku nebo O-kroužek, uveďte minimální poloměr dna R0.5–R1.0. |
| 10 | Výslovně neuvedená tloušťka stěny | Tloušťka stěny je odvozený rozměr — závisí na hloubce kapsy a poloze dna kapsy. Nejednoznačnost vede ke sporům. | Uveďte minimální tloušťku stěny přímo na výkrese jako kritický rozměr, zejména u tenkých stěn. |
Jakou minimální tloušťku stěny mohu pro svůj materiál zadat?
Absolutní minimum berte jako poslední možnost, protože doporučená hodnota je ta, kterou stroj opakovaně dodrží. Absolutní minimum a doporučená hodnota jsou 0.5 mm a 1.0 mm u hliníku, 0.8 mm a 1.5 mm u oceli, 0.9 mm a 1.5 mm u nerezové oceli, 1.0 mm a 1.5 mm u titanu, 0.5 mm a 0.8 mm u mědi a mosazi a 0.4 mm a 0.8 mm u konstrukčních plastů. Pod doporučenou tloušťkou stěny chvějí, odtlačují se od nástroje a vycházejí z tolerance a tenké stěny přidávají +30–80% času obrábění. Pod 0.8 mm v kovu zvažte, zda není lepším procesem odlévání nebo MIM.
Jak vysoká může být stěna, než ji musím ztlustit nebo přidat žebra?
Rozhodují o tom dva poměry. Stěna má mít alespoň 1/5 výšky prvku, na kterém stojí, takže stěna vysoká 10 mm potřebuje alespoň 2 mm tloušťky. Jako nepodepřená stěna má limit 8× tloušťku stěny u hliníku a 5× tloušťku stěny u oceli; za tím stěna při obrábění vibruje. Obvyklou odpovědí jsou žebra: tloušťka žebra se rovná 0.6× tloušťka stěny a výška žebra zůstává na 5× tloušťka žebra nebo níže. Stěny na stejném dílu také udržujte v rozmezí 20%, protože nerovnoměrné stěny způsobují rozdílné chlazení, nerovnoměrné uvolnění pnutí a deformaci.
Jaký poloměr vnitřního rohu mohu dostat a kolik stojí menší?
Nejmenší vnitřní roh, který můžete mít, se rovná poloměru rohu nástroje, který ho obrábí. Stopková fréza 6 mm zanechá R3 mm, nástroj 10 mm zanechá R5 mm a nástroj 16 mm zanechá R8 mm. Pod tím cena rychle stoupá: R3–R6 mm je základ 1.0x, R1–R2 mm běží na 1.3–1.5x, R0.5 mm na 1.8–2.5x a cokoli pod R0.5 mm dosahuje 3.0–5.0x. Poloviční poloměr může více než zdvojnásobit náklady na daný prvek, proto navrhněte všechna vnitřní zaoblení na jeden poloměr nástroje a vyhněte se rozdílným poloměrům v téže kapse.
Jaký poloměr dna bude moje kapsa skutečně mít a mohu dostat ostrý roh R0?
Poloměr dna se vždy rovná poloměru rohu nástroje, takže to není svobodná volba. Standardní válcová stopková fréza má obvykle rohy R0.5–R1.0 mm i u nástroje 10 mm, nástroj bull-nose dává R2–R6 mm a nástroj s kulovým koncem dává poloměr rovný polovině svého průměru. Pro nejnižší náklady nastavte poloměr dna rovný poloměru zaoblení stěny, aby jediný nástroj mohl kapsu vyhrubovat i dokončit v jednom upnutí. Pokud ostrý roh skutečně potřebujete, rovné dno znamená drátovou EDM nebo lapování za 3.0–5.0x nákladů a vyčištění jednoho ostrého rohu může dílu přidat $50–200+.
Musím u CNC dílu uvádět zkosení hran a úhly sklonu?
Zkosení hran: průmyslovým výchozím stavem je 0.5 mm zkosení nebo poloměr na všech ostrých hranách, takže pokud je chcete, přidejte BREAK SHARP EDGES 0.5 mm MAX, a pokud je nechcete, ostré hrany výslovně uveďte. Sklon: CNC ho nepotřebuje, protože nástroj řeže volně všemi směry a neexistuje forma, ze které by se díl vytahoval. Co možná skutečně potřebujete, je kuželovitost — u kuželových kolíků nebo čepů uveďte úhel, například 1:50, a standardní úhly zahloubení jsou 60°, 82°, 90° a 120°. Když místo „kuželovitost“ napíšete „sklon“, obráběč se jen vrátí s dotazem.