Všeobecné tolerance pro CNC díly
Všeobecné tolerance ISO 2768 ve čtyřech třídách přesnosti, stupně IT01 až IT18 a to, co jednotlivé CNC procesy udrží — včetně třídy, kterou máte uvést na výkrese.
Všeobecné tolerance ISO 2768-1 pro lineární rozměry (mm)
| Rozsah jmenovitého rozměru (mm) | ISO 2768-f | ISO 2768-m | ISO 2768-c | ISO 2768-v |
|---|---|---|---|---|
| 0.5 – 3 | ±0.05 | ±0.1 | ±0.2 | — |
| 3 – 6 | ±0.05 | ±0.1 | ±0.3 | ±0.5 |
| 6 – 30 | ±0.1 | ±0.2 | ±0.5 | ±1.0 |
| 30 – 120 | ±0.15 | ±0.3 | ±0.8 | ±1.5 |
| 120 – 400 | ±0.2 | ±0.5 | ±1.2 | ±2.5 |
| 400 – 1000 | ±0.3 | ±0.8 | ±2.0 | ±4.0 |
| 1000 – 2000 | ±0.5 | ±1.2 | ±3.0 | ±6.0 |
| 2000 – 4000 | — | ±2.0 | ±4.0 | ±8.0 |
Kterou třídu přesnosti předepsat
ISO 2768 dává čtyři třídy všeobecných tolerancí. Jednu vyberte a uveďte ji v popisovém poli nebo ve všeobecné poznámce — nikdy výkres nenechávejte bez ní.
| Třída | Úroveň přesnosti | Typické použití | Vliv na cenu |
|---|---|---|---|
| f (jemná) | Nejvyšší všeobecná | Přesné díly, dosedající plochy bez požadavku na konkrétní uložení, přísné vzhledové požadavky | +15–30 % proti střední |
| m (střední) | Standardní CNC | Běžné CNC obráběné díly. Nejpoužívanější třída, vhodná pro většinu obráběných součástí. | Základ |
| c (hrubá) | Uvolněná | Plechové díly, konstrukční svařence, nekritické odlitky, velké sestavy | −10–20 % proti střední |
| v (velmi hrubá) | Nejuvolněnější | Svařované konstrukce, hrubé odlitky, nepřesné vyráběné díly, velmi velké rozměry | −20–35 % proti střední |
Stupně IT — co číslo tolerance znamená
Stupeň IT je počet tolerančních stupňů mezi oběma konci rozsahu velikostí. IT1 je nejjemnější, IT18 nejhrubší. Tabulka níže udává skutečnou toleranci v mikrometrech pro každé pásmo velikostí.
| Stupeň IT | Praktický význam | 1–3 mm | 6–10 mm | 18–30 mm | 50–80 mm | 120–180 mm | 250–315 mm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IT01 | Reference koncových měrek | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 0.8 | 1.0 | 1.2 |
| IT0 | Referenční etalon | 0.5 | 0.6 | 0.9 | 1.2 | 1.5 | 2.0 |
| IT1 | Přesné měřidlo | 0.8 | 1.0 | 1.5 | 2.0 | 2.5 | 3.0 |
| IT2 | Vysoce přesné měřidlo | 1.2 | 1.5 | 2.5 | 3.0 | 4.0 | 5.0 |
| IT3 | Ultra přesná práce | 2.0 | 2.5 | 4.0 | 5.0 | 6.0 | 8.0 |
| IT4 | Přesné broušení / drátové EDM | 3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 13 |
| IT5 | Výroba měřidel | 4 | 6 | 9 | 13 | 16 | 20 |
| IT6 | Přesné obrábění | 6 | 9 | 13 | 19 | 25 | 32 |
| IT7 | Přesné uložení (ložiska, hřídele) | 10 | 15 | 21 | 30 | 40 | 52 |
| IT8 | Běžné přesné obrábění | 14 | 22 | 33 | 46 | 63 | 81 |
| IT9 | Běžné obrábění (odpovídá ISO 2768-m) | 25 | 36 | 52 | 74 | 100 | 130 |
| IT10 | Střední přesnost | 40 | 58 | 84 | 120 | 160 | 210 |
| IT11 | Volné obrábění | 60 | 90 | 130 | 190 | 250 | 320 |
| IT12 | Velmi hrubé obrábění | 100 | 150 | 210 | 300 | 400 | 500 |
| IT13 | Modelová a hrubá práce | 140 | 220 | 310 | 440 | 580 | 740 |
| IT14 | Hrubá práce nízké kvality | 250 | 370 | 520 | 740 | 1000 | 1250 |
| IT15 | Velmi hrubé | 400 | 600 | 840 | 1200 | 1600 | 2000 |
| IT16 | Přibližné / nespecifikované | 600 | 1000 | 1400 | 2000 | 2600 | 3200 |
| IT17 | Velmi přibližné | 1000 | 1600 | 2400 | 3300 | 4300 | 5300 |
| IT18 | Běžná výrobní práce | 1400 | 2500 | 3500 | 4800 | 6300 | 7600 |
Co jednotlivé CNC procesy skutečně udrží
Toleranci, kterou dílna udrží, určuje proces, materiál, velikost a řetězení tolerancí. Toto jsou tolerance, které držíme jako standard — sloupec přesnosti vyžaduje dokončovací operaci, sloupec ultra přesnosti vyžaduje rozpočet na broušení nebo EDM.
| Proces | Standardní (typická) | Přesná (dodatečné náklady) | Ultra přesná (vysoké náklady) | Ekvivalent IT |
|---|---|---|---|---|
| CNC frézování (3 osy) | ±0.025mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT8 → IT5 → IT3 |
| CNC frézování (5 os) | ±0.010mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT7 → IT5 → IT3 |
| CNC soustružení | ±0.025mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT8 → IT5 → IT3 |
| Švýcarské soustružení | ±0.010mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT7 → IT5 → IT3 |
| Rovinné broušení | ±0.005mm | ±0.002mm | ±0.001mm | IT5 → IT3 → IT2 |
| Vyvrtávání na koordinátové vrtačce | ±0.010mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT7 → IT5 → IT3 |
| Drátové EDM | ±0.010mm | ±0.003mm | ±0.001mm | IT7 → IT4 → IT2 |
| Hloubicí EDM | ±0.015mm | ±0.005mm | ±0.002mm | IT8 → IT5 → IT3 |
Jak tato čísla používat
- Uveďte třídu na výkrese, v popisovém poli nebo ve všeobecné poznámce — „VŠECHNY ROZMĚRY PODLE ISO 2768-m, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK“. Výkres bez všeobecné tolerance je výkres s desítkami nezodpovězených otázek.
- ISO 2768 používejte jen u rozměrů bez funkčního požadavku na uložení. Otvory pro ložiska, sedla hřídelů, drážky pro těsnění a vodicí kolíky potřebují individuální tolerance — ISO 2768-m při 50 mm je ±0.3 mm, zatímco sedlo ložiska potřebuje ±0.01 mm nebo těsněji.
- Rozsah velikostí vychází z tolerovaného rozměru, ne z celkové velikosti dílu. Otvor 2 mm na desce 400 mm stále spadá do pásma 0.5–3 mm.
- Přidání všeobecné tolerance neruší potřebu tolerovat kritické prvky. GD&T a všeobecné tolerance spolupracují: všeobecná tolerance pokrývá vše, co není určeno jinak.
- Tolerance se řetězí. Pět prvků, každý s ±0.1 mm, může na úrovni sestavy dát ±0.5 mm, a proto u sestav s úzkými tolerancemi patří výpočet řetězení tolerancí do výkresové dokumentace.
Časté dotazy
ISO 2768-m je výchozí volbou pro CNC obráběné díly a většina dílen ji očekává. Třídu -f použijte jen tehdy, když díl skutečně potřebuje těsnější všeobecné tolerance a náklady jste přijali, a -c pro nekritické konstrukční práce. -v je pro svařence a hrubé vyráběné díly.
Ne. ISO 2768-1 pokrývá pouze lineární rozměry. Rádiusy a zkosení spadají pod ISO 2768-2 a úhlové rozměry pod ISO 2768-3. Pokud je váš výkres míchá, pojmenujte části odděleně, například „LINEÁRNÍ ROZMĚRY PODLE ISO 2768-m“. To je jeden z nejčastějších důvodů, proč je výkres v nabídce zpochybněn.
Ne jako všeobecnou toleranci. ±0.01 mm je zhruba oblast IT4–IT5 a vyžaduje broušení, drátové EDM nebo dokončovací operaci, odpovídajícím způsobem naceněnou. ISO 2768-f končí na ±0.05 mm u velikostí do 3 mm a ±0.2 mm při 120–400 mm.
Každý netolerovaný rozměr se stane otázkou a většina dílen se uchýlí ke svému vlastnímu internímu standardu. To obvykle nabídku zdrží a nedá vám toleranci, kterou jste zamýšleli. Třídu vždy uvádějte.
Ne. ISO 2768-2 pokrývá rádiusy a zkosení, s vlastní třídou m a vlastní tabulkou hodnot. Zápis „ISO 2768-m“ bez čísla části je nejednoznačný a měl by se rozdělit na „ISO 2768-1-m (lineární rozměry) a ISO 2768-2-m (rádiusy/zkosení)“.
Normy a zdroje
- ISO 2768-1:1989 — Všeobecné tolerance — Část 1: Tolerance lineárních rozměrů (třídy f, m, c, v)
- ISO 286-1 — Systém kódů ISO pro tolerance lineárních rozměrů (definice stupňů IT)
- Stránka na webu: /wiki/tolerances/iso-2768/ — podrobné vysvětlení jednotlivých tříd a jejich vlivu na cenu
Související stránky
- /wiki/tolerances/iso-2768/ — Úplné vysvětlení čtyř tříd ISO 2768, kdy kterou použít, a vliv na cenu
- /wiki/tolerances/gdt/ — Jak všeobecné tolerance a GD&T fungují společně na jednom výkrese
- /wiki/tolerances/fit-types/ — Kdy potřebujete individuální uložení (H7/k6) místo všeobecné tolerance
- /resources/tolerance-table/ — Tabulky tolerancí a přesnosti napříč CNC, vstřikováním, práškovou metalurgií a 3D tiskem