Stavy T hliníku
Označení stavu (T6, T651, T73 atd.) není volitelné — určuje, zda se váš díl zkroutí na stole stroje, praskne v provozu, nebo bude stát 2x tolik, co má. Většina konstruktérů prostě napíše „6061-T6“ a doufá v nejlepší. Tato stránka vám řekne, kdy je to chyba.
T6 vs T651 — který potřebujete?
Začněte zde. Stav, který zadáte, závisí na geometrii vašeho dílu a provozním prostředí, ne na tom, co má dodavatel skladem.
| Vaše situace | Použijte | Proč |
|---|---|---|
| CNC obrábění z desky — odebrání materiálu z jedné strany | T651 | Pnutí odstraněno protahováním. Nezkroutí se, když vyfrézujete kapsy nebo prvky na jedné ploše. |
| CNC obrábění tyčového materiálu (rovnoměrný průřez) | T6 stačí | Kulatá tyč má symetrické rozložení pnutí. Riziko deformace je nízké. T6 je levnější a dostupnější. |
| Díl z 7075 ve vlhkém nebo mořském prostředí pod zatížením | T73 nebo T7351 | T6 praskne vlivem korozního pnutí. T73 ztrácí ~12% pevnosti, ale riziko SCC zcela odstraňuje. |
| Potřebujete ohýbat nebo tvářet před obráběním | O (žíhaný) | Nejměkčí stav. Vytvarujte a potom znovu tepelně zpracujte na T6. Tváření desky T6 způsobuje praskliny. |
| Letecká konstrukce 2024 (únavově kritická) | T4 nebo T351 | Přirozeně stárnutá pro nejlepší únavovou odolnost. T6 by únavovou životnost snížil. |
| Maximální pevnost, bez požadavku na korozní odolnost | T6 | Stárnutá na špičku. Nejvyšší tah a mez kluzu. Vhodné pro suché vnitřní prostředí. |
| Svařování 6061 (svařenec) | T4 nebo T6 | HAZ svaru klesne na vlastnosti úrovně T4 bez ohledu na výchozí stav. Zadávat T6 kvůli zóně svaru nemá smysl. |
Jak rozumět označením stavů T
Systém označování Aluminum Association používá předpony (F, O, H, T, W) následované číslicemi. Při CNC obrábění se setkáte hlavně s F, O a řadou T.
| Označení | Proces | Klíčové vlastnosti | Typické použití |
|---|---|---|---|
| F | Ve stavu po výrobě, bez tepelného zpracování | Žádné garantované vlastnosti. Mohou se v rámci kusu lišit. | Výchozí materiál pro nové tepelné zpracování. Ne pro hotové díly. |
| O | Žíhaný (ohřev na ~415°C, pomalé chlazení) | Nejnižší pevnost, maximální tvárnost. Tah klesá o 50–60% proti T6. | Hluboké tváření, ohýbání. Potom nové tepelné zpracování na požadovaný stav. |
| T3 | Rozpouštěcí žíhání + tváření za studena + přirozené stárnutí | Vyšší pevnost než T4 díky tváření za studena. Dobrá únavová odolnost. | Letecké potahy 2024-T3. Nýtové otvory těží z pevnosti z tváření za studena. |
| T4 | Rozpouštěcí žíhání + přirozené stárnutí (pokojová teplota, 96+ h) | Částečná pevnost (~75–80% T6). Výborná únava a lomová houževnatost. | Konstrukční díly 2024-T4. Tvařitelné před plným vytvrzením. |
| T6 | Rozpouštěcí žíhání + umělé stárnutí (zvýšená teplota) | Maximální pevnost (stárnutí na špičku). Obsahuje zbytkové pnutí z kalení. | Výchozí volba pro většinu CNC dílů. 6061-T6, 7075-T6. |
| T651 | T6 + odstranění pnutí protahováním (1–3% trvalá deformace) | Stejné mechanické vlastnosti jako T6. Téměř nulové zbytkové pnutí. | Desky a ploché tyče pro CNC obrábění. Zabraňuje deformaci. |
| T73 | Rozpouštěcí žíhání + přestárnutí (dvoustupňové stárnutí) | O 12% nižší pevnost než T6. Výborná odolnost proti SCC. | Letecké a námořní fitinky z 7075-T73. Bez rizika SCC. |
| T7351 | T73 + odstranění pnutí protahováním | Stejné jako T73, ale s nízkým zbytkovým pnutím pro obrábění. | Deska 7075 pro námořní a letecké CNC díly. |
| T8 | Rozpouštěcí žíhání + tváření za studena + umělé stárnutí | Vyšší pevnost než T6 u některých slitin. Snížená tvárnost. | 2024-T81, 2024-T86. Vysokopevnostní letecké fitinky. |
| T9 | Rozpouštěcí žíhání + umělé stárnutí + tváření za studena | Další pevnost z tváření za studena po stárnutí. V obrábění vzácné. | Výlisky vyžadující vysokou pevnost. V deskách méně časté. |
Proč u CNC obrábění záleží na T651
Toto je nejdůležitější část této stránky. Pokud obrábíte hliníkovou desku, musíte rozumět tomu, proč T651 existuje a kdy vám T6 způsobí problémy.
Problém deformace
Když se hliník rozpouštěcím způsobem žíhá a kalí (první kroky T6), rychlé chlazení uzamkne tepelné gradienty. Povrch desky chladne a smršťuje se rychleji než vnitřek. Tím vzniká zbytkové pnutí — vnitřní vrstvy jsou v tahu, povrchové v tlaku (nebo naopak, podle geometrie). Dokud je deska celistvá, tyto síly se vyrovnávají. Deska se jeví jako rovná. Ale když začnete obrábět — zejména odebírat materiál z jedné strany — tuto rovnováhu narušíte. Zbývající namáhaný materiál díl vychýlí z tvaru.
| Scénář | Výsledek u T6 | Výsledek u T651 |
|---|---|---|
| Deska 200mm, frézování kapsy hloubky 10mm na jedné ploše | Deska se prohne nahoru (vydutá na obrobené straně). Typická deformace: 0.1–0.5mm. | Zůstane rovná. Deformace pod 0.02mm. |
| Deska 50mm, frézování tenkých žeber (stěna 2mm) | Žebra se při obrábění prohýbají. Rozměrový rozptyl mezi díly. | Žebra drží polohu. Stálé rozměry. |
| Deska 100mm, obrábění prvků na obou plochách (symetricky) | Menší deformace než u jednostranného obrábění, ale určité zkroucení zůstává. | Zanedbatelná deformace. |
| Kulatá tyč, soustružení průměru | Obvykle v pořádku — symetrický odběr. | Žádný praktický přínos proti T6 u tyčového materiálu. |
| Tenká deska (3mm), rovinné frézování | Výrazné prohnutí. Může být neopravitelné. | Zůstane rovná, pokud je upnutí správné. |
Jak to T651 řeší
Mezi kalením a stárnutím aplikuje proces T651 na desku řízené trvalé protažení 1–3%. Tato plastická deformace překročí mez kluzu a umožní zbytkovému pnutí přerozdělit se a částečně se vyrušit. Výsledkem je deska se stejnými mechanickými vlastnostmi jako T6, ale se zbytkovým pnutím sníženým zhruba o 80–90%. Protahování provádí huť (Alcoa, Aleris, Southwest Aluminum atd.) na desce v plném rozměru před řezáním na míru. T6 na T651 ve své dílně nepřevedete — musí se tak objednat.
Proč se deska T6 po obrábění kroutí
Některé zakázky se uvolní na desku T6, než někdo uplatní výše uvedené orientační pravidlo — a některé z těch dílů se na stole pohnou. Toto je cesta k nápravě.
Mechanismus
Zbytkové pnutí se uzamkne při kalení: povrch desky chladne a smršťuje se rychleji než jádro, takže povrch a vnitřek jsou namáhány proti sobě. Deska je rovná jen proto, že se tyto síly vyrovnávají. Obrábění tuto rovnováhu naruší nesymetricky — když z jedné plochy odeberete materiál, pnutí na této straně ztratí protiváhu a zbývající průřez se ohne, dokud nenajde novou rovnováhu. Vydutí se objeví na právě obrobené ploše a čím hlubší jednostranný řez, tím větší je nevyvážený moment.
Příznaky
| Příznak | Co uvidíte | Referenční velikost |
|---|---|---|
| Jednostranná kapsa | Deska se postupně vydouvá směrem k obrobené ploše; na straně s kapsou je vypouklá. | 0.1–0.5 mm prohnutí u desky 200 mm (tabulka deformace výše). |
| Tenká žebra na tlusté desce | Žebra se při vyřezávání naklání; rozměry mezi díly kolísají. | Případ desky 50 mm / stěny 2 mm v tabulce výše. |
| Dohánění vyrovnávacími přejezdy | Každé nové upnutí dosedne na jiný tvar; deformace se po uvolnění upnutí vrátí. | Žádné stabilní číslo — je to znak zbytkového pnutí, ne řezné síly. |
Protopatření podle priority
- Odebírejte materiál symetricky. Střídejte plochy a udržujte odběr na každé straně vyvážený. Symetrický odběr ponechá pole pnutí blízko rovnováhy (viz řádky desky 100 mm a kulaté tyče v tabulce deformace).
- Rozdělte proces: hrubování → stabilizace → dokončení. Vyhrubujte všechny kapsy a okna, ponechte malý přídavek na dokončení, proveďte cyklus odstranění pnutí a stabilizace a potom dokončete obrábění. Parametry stabilizačního cyklu závisí na dílně tepelného zpracování a stavu slitiny. Pokud díl projde plným novým tepelným zpracováním, počítejte s rozměrovou změnou 0.05–0.15% uvedenou v části o stavu O.
- Použijte upnutí s nízkým pnutím. Širší upínací podložky, vakuum nebo plná podpěra u tenkých míst, lehké přeupnutí mezi operacemi — nikdy díl nefixujte proti jeho vlastní deformaci během řezání.
- Nové tepelné zpracování jen jako poslední možnost. Opakované rozpouštěcí žíhání a stárnutí (530°C / 175°C × 8 h pro 6061; 480°C / 120°C × 24 h pro 7075, podle části o stavu O) obnoví vlastnosti — ale kalení znovu vnese pnutí, proti kterému jste bojovali. Pokud je zbytkové pnutí hlavní příčinou, trvalým řešením je volba materiálu: příště objednejte T651 (+5–10%, povinné nad ~15% jednostranného odběru podle orientačního pravidla výše).
6061-T6 vs 6061-T651
Nejčastější hliníková slitina. Rozdíl ve stavu je v datovém listu nenápadný, ale na stroji podstatný.
| Vlastnost | 6061-T6 | 6061-T651 |
|---|---|---|
| Mez pevnosti v tahu | 310 MPa | 310 MPa (shodné) |
| Mez kluzu | 275 MPa | 275 MPa (shodné) |
| Tažnost | 12% | 12% (shodné) |
| Tvrdost (HB) | 95 | 95 (shodné) |
| Tepelná vodivost | 167 W/mK | 167 W/mK (shodné) |
| Zbytkové pnutí | Vysoké (z kalení) | Nízké (protahování po kalení) |
| Deformace po obrábění | Střední až vysoká | Minimální |
| Dostupné formy | Deska, tyč, trubka, plech, výlisek | Deska, plochá tyč, silný plech |
| Cena (čínský trh) | Základ | +5–10% |
MIC-6 vs standardní deska T6
MIC-6 je odlévaná hliníková nástrojová deska: plynulé lití a potom odstranění pnutí u výrobce. Její nízké zbytkové pnutí pochází ze samotného procesu lití — nikdy neprojde vodním kalením, které desku T6 pnutím zatíží. Proto s ní těžké jednostranné obrábění nehne tak jako s T6 a proto není potřeba protahování ve stylu T651.
| Vlastnost | MIC-6 (odlévaná nástrojová deska) | Deska 6061-T651 |
|---|---|---|
| Zbytkové pnutí | Velmi nízké při dodání (odstraněno během lití) | Nízké po 1–3% trvalém protažení |
| Deformace při těžkém jednostranném odběru | Minimální — obvykle důvod, proč ji koupit | Minimální |
| Třída rovinnosti / tloušťky | Nízkopnutá odlévaná deska — ověřte přesnou třídu rovinnosti a tloušťky v datovém listu výrobce | Standardní tolerance desek |
| Pevnost proti 6061-T6 | Nižší — odlévaná struktura, omezená tvárnost; není konstrukční náhradou (ověřte vlastnosti v datovém listu výrobce) | 310 MPa / 275 MPa / 95 HB (tabulka výše) |
| Kvalita obrobeného povrchu | Jemná odlévaná struktura, obrábí se na dobrou kvalitu | Standardní kvalita tvářeného materiálu |
| Eloxování | Možné, méně rovnoměrné než u tvářeného 6061 | Výborné pro tvářený 6061 |
| Cena proti 6061-T651 | Příplatek; často dovážený materiál — vyžádejte aktuální nabídky | Základ +5–10% proti T6 |
| Nejlepší použití | Přípravky, šablony, nástrojové a vakuové upínací desky — rovinnost je důležitější než pevnost | Konstrukční obráběné díly z desky |
Kompromis. Deska typu MIC-6 kupuje rozměrovou stabilitu za cenu pevnosti a ceny. Je správnou volbou, když je rovinnost nebo stabilita rozhodujícím omezením: velké upínací desky, tenkostěnné nástrojství, díly, u kterých se většina materiálu obrobí. Je špatnou volbou všude, kde se pevnostní hodnoty 6061-T6 nacházejí v přenosu zatížení, a není kandidátem na tváření ani svařování tak jako tvářený 6061. Pro sériové díly zůstává výchozí volbou 6061-T651; materiál typu MIC-6 je výjimka, za kterou platíte záměrně.
7075-T6 vs 7075-T651
Stejný příběh mechanických vlastností jako u 6061 — na papíře shodné. Ale 7075 má další riziko, které činí volbu stavu ještě kritičtější.
| Vlastnost | 7075-T6 | 7075-T651 | 7075-T73 | 7075-T7351 |
|---|---|---|---|---|
| Mez pevnosti v tahu | 572 MPa | 572 MPa | 503 MPa | 503 MPa |
| Mez kluzu | 503 MPa | 503 MPa | 434 MPa | 434 MPa |
| Tažnost | 11% | 11% | 13% | 13% |
| Tvrdost (HB) | 150 | 150 | 135 | 135 |
| Zbytkové pnutí | Vysoké | Nízké | Střední | Nízké |
| Odolnost proti SCC | Špatná | Špatná | Výborná | Výborná |
| Deformace po obrábění | Střední | Minimální | Minimální | Minimální |
| Cenový příplatek proti T6 | Základ | +5–10% | +15–20% | +20–25% |
T73: přestárnutí pro odolnost proti SCC
T73 je dvoustupňový proces přestárnutí vyvinutý speciálně pro slitiny řady 7xxx. První krok stárnutí probíhá při nižší teplotě než u T6, druhý při vyšší teplotě. Vzniká hrubší a rovnoměrněji rozložená struktura precipitátů, která je mnohem méně náchylná na praskání vlivem korozního pnutí.
Kdy zadat T73
| Aplikace | Prostředí | Doporučení | Důvod |
|---|---|---|---|
| Letecké konstrukční fitinky | Nadmořská výška (možná kondenzace) | T73 nebo T7351 | Průmyslový standard pro konstrukční díly z 7075. |
| Námořní hardware (držáky, úchyty) | Postřik slanou vodou | T7351 | Imunita proti SCC + stabilita při obrábění. |
| Venkovní zařízení (tropické klima) | Vysoká vlhkost, 30–40°C | T73 | Samotná vlhkost stačí k vyvolání SCC u T6. |
| Vnitřní zařízení (klimatizované) | Suché, 20–25°C | T6 stačí | Riziko SCC je v suchém prostředí minimální. |
| Nástrojové desky, šablony (bez provozního namáhání) | Jakékoli | T6 stačí | Bez trvalého tažného pnutí se SCC nevyvolá. |
Kompromis
T73 stojí více a dává nižší pevnost. U 7075 jsou čísla tato:
- Tah klesá z 572 MPa na 503 MPa (minus 12%)
- Mez kluzu klesá z 503 MPa na 434 MPa (minus 14%)
- Cena roste o 15–25% proti T6
- Dodací lhůta se může prodloužit (méně častá skladová položka)
Pokud váš návrh nižší pevnost unese (přepracování s mírně tlustšími průřezy), je T73 bezpečnější volbou. Pokud je díl nekonstrukční nebo se používá ve vnitřním prostředí, T6 stačí a je levnější.
Stav O a žíhaný materiál
Stav O je plně žíhaný stav. Materiál se ohřeje na ~410–430°C (podle slitiny) a pomalu se chladí. Tím se rozpustí všechny precipitáty a vzniká nejměkčí a nejtvárnější stav.
Kdy použít stav O
| Situace | Postup | Detail |
|---|---|---|
| Potřebujete ohýbat nebo tvářet desku 6061 | Začněte se stavem O, vytvarujte a potom znovu tepelně zpracujte | 6061-T6 má tažnost ~12% a praskne při úzkých poloměrech ohybu. Stav O dává tažnost ~25%. |
| Hluboké tažení hliníku | Stav O je povinný | T6 nelze hluboce táhnout. Roztrhne se. |
| Složitá výroba plechových dílů | Tvarujte ve stavu O, potom rozpouštěcí žíhání + stárnutí na T6 | Běžný postup: přířez ve stavu O → tváření → tepelné zpracování na T6 → obrábění konečných prvků. |
| Příprava na svařování (předehřev) | Není potřeba | Stav O se svařováním nepomůže. HAZ svaru se přehřeje bez ohledu na výchozí stav. |
Nové tepelné zpracování po tváření
Po tvarování materiálu ve stavu O můžete plné vlastnosti T6 obnovit rozpouštěcím žíháním a umělým stárnutím. Postup:
- Rozpouštěcí žíhání: ohřev na 530°C (6061) nebo 480°C (7075), výdrž 1 hodina. Rozpustí legující prvky do tuhého roztoku.
- Kalení: rychlé ochlazení ve vodě do 10 sekund po vyjmutí z pece. Uzamkne prvky v přesyceném tuhém roztoku.
- Stárnutí: 6061 při 175°C po dobu 8 hodin. 7075 při 120°C po dobu 24 hodin. Tím vzniká precipitační vytvrzení.
Pokud po tváření potřebujete T651, zadejte jako výchozí stav T351 místo stavu O. T351 je T4 + odstraněné pnutí. Je dostatečně tvařitelný pro mírné ohyby (ne tak měkký jako O) a po tváření jej lze vytvrdit na T6.
T4: přirozené stárnutí
T4 znamená, že slitina byla rozpouštěcím způsobem žíhána a potom stárla při pokojové teplotě. Po 4–5 dnech dosáhne ~75–80% pevnosti T6 a dál měsíce pomalu zpevňuje.
2024-T4 vs 2024-T3
| Stav | Proces | Tah (MPa) | Mez kluzu (MPa) | Klíčový rozdíl |
|---|---|---|---|---|
| 2024-T3 | Rozpouštěcí žíhání + tváření za studena (~2%) + přirozené stárnutí | 483 | 345 | Vyšší pevnost z tváření za studena. Nejlepší pro letecké potahy s nýtovými otvory. |
| 2024-T4 | Rozpouštěcí žíhání + pouze přirozené stárnutí | 469 | 324 | Mírně nižší pevnost, lepší tvárnost. Vhodnější pro obráběné díly z bloku. |
| 2024-T351 | T4 + odstranění pnutí protahováním | 469 | 324 | Stejné jako T4, ale stabilní pro obrábění desek. |
Kdy zadat T4
T4 se používá téměř výhradně se slitinami řady 2xxx (2024, 2014) pro aplikace, kde je odolnost proti únavě a lomová houževnatost důležitější než absolutní pevnost. T6 by dalo vyšší statickou pevnost, ale horší únavové vlastnosti. Přirozeně stárnutá struktura má hrubší precipitáty, které lépe odolávají šíření trhlin než jemné precipitáty v T6. Pokud obrábíte díly z 2024, použijte desku T351 ze stejných důvodů deformace jako u 6061-T651.
Praktický průvodce nákupem
Co uvádět na výkresech
Vždy uvádějte plné označení slitiny a stavu. Správný formát je SLITINA-STAV. Příklady:
- 6061-T651 — hliníková deska pro CNC obrábění (nejčastější)
- 7075-T651 — vysokopevnostní deska, suché prostředí
- 7075-T7351 — vysokopevnostní deska, vlhké nebo námořní prostředí
- 6061-T6 — tyčový materiál, trubka, tenký plech, výlisky
- 2024-T351 — deska 2024 pro obráběné díly
- 6061-O — pro tváření a ohýbání, s následným novým tepelným zpracováním
Dostupnost v Číně
| Materiál | Dostupnost | Dodací lhůta | Běžní dodavatelé |
|---|---|---|---|
| 6061-T6 | Skladová položka všude | Tentýž den | Southwest Aluminum, Mingtai, Nanshan |
| 6061-T651 | Široce dostupné | 1–3 dny | Southwest Aluminum, Alcoa China |
| 7075-T6 | Dostupné | 3–7 dní | Southwest Aluminum, CNMC |
| 7075-T651 | Ověřte sklad | 1–2 týdny | Southwest Aluminum, dovoz od Alcoa/Constellium |
| 7075-T73 / T7351 | Často na zakázku | 3–6 týdnů | Může být nutný dovoz. Plánujte dopředu. |
| 2024-T351 | Ověřte sklad | 1–3 týdny | Southwest Aluminum, dovoz |
| 6061-O | Omezené zásoby | 1–2 týdny | Většina hutí umí vyrobit na objednávku |
Běžné skladové rozměry (čínský domácí trh)
| Forma | Běžná tloušťka | Běžná šířka | Běžná délka |
|---|---|---|---|
| Deska (T651) | 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 80, 100mm | 1000, 1220, 1500, 2000mm | 2000, 2500, 3000mm |
| Plochá tyč (T651) | 3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25mm | 50–300mm | 2000, 3000mm |
| Kulatá tyč (T6) | 5–200mm prům. | — | 1000, 2000, 3000mm |
| Plech (T6, T4) | 0.5, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0mm | 1220, 1500mm | 2440, 3000mm |
Srovnání cen (přibližně, čínský trh, 2026)
| Materiál | Cenové rozpětí (CNY/kg) | Poměr k 6061-T6 |
|---|---|---|
| 6061-T6 | 22–28 | 1.0x (základ) |
| 6061-T651 | 24–32 | 1.05–1.10x |
| 6061-O | 24–30 | 1.05–1.10x |
| 7075-T6 | 45–70 | 1.8–2.5x |
| 7075-T651 | 50–80 | 2.0–2.8x |
| 7075-T7351 | 60–100 | 2.5–3.5x |
| 2024-T351 | 40–65 | 1.6–2.3x |
Časté chyby
| Chyba | Co se stane | Správný postup |
|---|---|---|
| Objednávka desky T6 a frézování hlubokých kapes na jedné ploše | Deska se zkroutí. Zmetkovitost roste. Další vyrovnávací přejezdy přidávají čas cyklu. | Objednejte desku T651. Vždy. |
| Použití 7075-T6 venku pod zatížením | Praskání vlivem korozního pnutí. Náhlá katastrofická porucha bez viditelného varování. | Pro jakoukoli venkovní aplikaci s trvalým zatížením zadejte T73 nebo T7351. |
| Zápis „6061“ na výkres bez stavu | Dodavatel dodá, co má. Může to být O, T4, T6 nebo i F. Vlastnosti se velmi liší. | Na výkres vždy pište „6061-T651“ (nebo odpovídající stav). |
| Tváření desky T6 do úzkého ohybu | Praskliny v poloměru ohybu. Zmařený materiál. | Začněte se stavem O, vytvarujte a potom znovu tepelně zpracujte na T6. |
| Zadání T73 pro vnitřní nekonstrukční díly | Platíte o 25% více za materiál, který nepotřebujete. Delší dodací lhůta. | T73 jen tam, kde je SCC skutečným rizikem (trvalé pnutí + vlhkost). Jinak použijte T6. |
| Nezohlednění rozměrové změny po novém tepelném zpracování | Hotové díly mimo toleranci po cyklu tepelného zpracování. | Hrubujte před tepelným zpracováním, dokončujte po něm. Počítejte s rozměrovou změnou 0.05–0.15%. |
| Domněnka, že T6 a T651 mají různou pevnost | Přeplácíte T651 v domnění, že je „pevnější“, nebo se T651 vyhýbáte v domnění, že je „slabší“. | Mechanické vlastnosti jsou shodné. T651 má jen nižší zbytkové pnutí. |
| Dovoz T7351 s lhůtou 2 týdny na urgentní zakázku | Projekt se zdrží. Přitom stačilo T6 pro vnitřní aplikaci. | Ověřte, zda je SCC skutečným rizikem. Pokud ne, použijte T651 nebo T6 a dodejte včas. |
| Eloxování 7075-T73 s očekáváním jasného dekorativního povrchu | T73 stále obsahuje měď — elox je tmavý a nerovnoměrný. | Pokud záleží na dekorativním eloxu, použijte 6061-T6. 7075 je konstrukční slitina, ne dekorativní. |
Mám objednat T6, nebo T651?
Pro desky a ploché tyče, které se budou obrábět, je T651 lepší volbou. Má stejné mechanické vlastnosti jako T6, ale 1–3% trvalá deformace z protahování při odstraňování pnutí nezanechá téměř žádné zbytkové pnutí. U 6061-T6 je tah 310 MPa a mez kluzu 275 MPa, shodně u 6061-T651, který má také stejnou tažnost 12% a stejnou tvrdost 95 HB. Materiálový příplatek je +5–10% proti 6061-T6. U kulaté tyče rozdíl nehraje roli, protože soustružení průměru odebírá materiál symetricky.
Jak velkou deformaci způsobuje T6 ve srovnání s T651?
U desky 200 mm s kapsou hloubky 10 mm vyfrézovanou do jedné plochy se T6 prohne nahoru s typickou deformací 0.1–0.5 mm. Stejná práce v T651 zůstane rovná, s deformací pod 0.02 mm. U desky 50 mm s tenkými žebry o stěně 2 mm se žebra v T6 při obrábění prohýbají a rozměry mezi díly kolísají; žebra v T651 drží polohu. Proto se desky a ploché tyče pro CNC práci obvykle zadávají jako T651.
Kdy potřebuji T73 na 7075 a co mě to bude stát?
7075-T73 zadejte vždy, když díl pracuje ve vlhkém nebo námořním prostředí, protože dává výbornou odolnost proti praskání vlivem korozního pnutí bez rizika SCC. Pokud bude díl z 7075 vystaven trvalému namáhání v jakémkoli prostředí nad 50% relativní vlhkosti, nepoužívejte T6. Cenou je o 12% nižší pevnost než u T6 — tah klesá z 572 MPa na 503 MPa a mez kluzu z 503 MPa na 434 MPa — protože T73 je dvoustupňově přestárnutá, a materiálový příplatek je +15–20%. Kde navíc potřebujete nízké zbytkové pnutí pro obrábění, dává 7075-T7351 stejné vlastnosti jako T73, ale je zbavená pnutí protahováním, za +20–25% proti T6. Prostá 7075-T6 nese varování před SCC u 7075-T6 — v korozním prostředí může náhle selhat, což je přesně ten způsob poruchy, který T73 odstraňuje.
Co je T4 a kdy ho mám použít místo T6?
T4 je rozpouštěcím způsobem žíhaná a přirozeně stárnutá při pokojové teplotě 96+ hodin, takže dosahuje přibližně 75–80% pevnosti T6 a přitom si zachovává výbornou únavovou odolnost a lomovou houževnatost. U 2024-T4 je tah 469 MPa a mez kluzu 324 MPa, mírně pod 2024-T3 s tahem 483 MPa a mezí kluzu 345 MPa, protože T3 získává další pevnost tvářením za studena. T4 použijte pro konstrukční díly, které je nutné tvarovat před plným vytvrzením, a T3 pro letecké potahy, kde nýtové otvory těží z pevnosti z tváření za studena.
Co vlastně znamenají číslice v T6, T651 a T73?
První číslice za T popisuje, jak byl materiál uveden do svého stavu. T6 je rozpouštěcí žíhání a umělé stárnutí — špičková pevnost, ale nese zbytkové pnutí z kalení. T651 je T6 plus 1–3% trvalá deformace z odstranění pnutí protahováním, a proto je to varianta, která odolává deformaci. T73 je dvoustupňové přestárnutí pro odolnost proti SCC. Stav O je žíhaný při asi 415°C s pomalým chlazením, což dává nejnižší pevnost a nejvyšší tvárnost — tah klesá o 50–60% proti T6 — a je to stav, který objednáte, když budete díl tvarovat a později znovu tepelně zpracovávat.
Jak mám na výkrese zadat stav?
Napište plné označení se slitinou, stavem a příslušnou formou výrobku, například deska 6061-T651 nebo deska 7075-T7351. Nepište 6061-T6 u dílu, který se bude obrábět z desky, protože tím necháváte riziko deformace na stole. Uveďte přesný stav a pokud se díl bude obrábět na obou plochách nebo má tenká žebra, napište to na výkres, aby dodavatel mohl zvolit správný stav s odstraněným pnutím. Pokud se díl po tváření znovu tepelně zpracovává, počítejte s rozměrovou změnou 0.05–0.15% — hrubujte před cyklem tepelného zpracování a dokončujte po něm.